מיכל ויותם ממליצים

 

בבקה היקרים,

רצינו חתונה שנוכל לומר שהיא שלנו, שתשמר את האווירה האינטימית של המשפחה ותערבב לתוכה את החברים הקרובים. אווירה של בר, ללא מקומות הושבה, במקום פתוח ומוקף טבע, עם עיצוב צבעוני, מרהיב אבל לא מתאמץ מדי להיות שונה. אוכל שמח, דוכנים יפים שיציגו מנות קלילות ומדויקות שיגיע לפני הריקודים אבל ישאירו את כולם עם בטן ונפש שמוכנים לקפוץ. חופה שוויונית ושלנו, עטופה באוהבים, עצובה ושמחה. אלכוהול ומוזיקה שיגרמו לכולם לתפוס ראש טוב לפני וכשהמסיבה תגיע, תאפשר לכולם לעוף גבוה באוויר.

3333333

 

ידענו שאנחנו מחפשים משהו חדש, היינו בשנים האחרונות בחתונות רבות בגנים ובאולמות ורצינו החוצה – לטבע, אבל בתקציב הגיוני. הגענו לבבקה בעקבות כתבה על חתונה שהם הפיקו בכרם ליד מזכרת בתיה, העיצוב השמח, המרהיב והמדויק, בלב הטבע, קנה אותנו וקבענו פגישה.

לקחנו דף לבן ומילאנו אותו ברעיונות וחלומות ונסענו מבאר-שבע לאבן יהודה לפגישה ראשונה עם גב. היה זורם, קליל – גב התלהב איתנו, לקח רעיונות ושידרג אותם – מיד הבנו שקלענו ובחרנו בזוג מעצבים, חולמים ויוצרים שמתאימים לנו, שייקחו את הרעיונות שלנו גבוה באוויר. קבענו פגישה נוספת של רציניים, הפעם גם עם ענבר והיה בול – ההתלהבות המידבקת, הברק בעיניים, זרימה על הרעיונות והחלומות – הפתוח, הקליל, אווירת הבר, המנות הקטנות – גרמו לנו להרגיש בטוחים ביציאה מהשבלונה.

בהמשך התכנון יצאנו לבחור עם גב אתר שיתאים לדמיון ולמסגרת התקציב שלנו וכך הגענו  לחוות תבלינים – מקום מספיק טבעי ומספיק פתוח כדי לצקת לתוכו את כל עץ המחשבות שהתחיל לפרוח עם בבקה. המטאפורה שלה במקור 🙂  

אנחנו טיפוסים שאוהבים להיות בעניינים, מאד 🙂 אבל חרגנו מהרגלנו ונתנו לענבר חופש, זה לא תמיד קל כי צריך להאמין ולדמיין ולפעמים נדרשים לתוספות וגמישות. התוכניות נועדו לדפים ואחרי שנוגעים בשטח צצים שינויים, אבל לאורך כל הדרך היה בינינו דיבור מאוד פתוח, התחברנו מאוד לגישה, לאהבה ולאנרגיות של בבקה.

4444

האירוע הוא הפסגה, אבל הדרך חשובה לא פחות והיא עברה בכיף גדול 🙂 ענבר וגב היו שם בשבילנו ב-100% וזה גרם לנו לתת להם את החופש לעשות את מה שהם יודעים ואוהבים והתוצאות בשטח היו מרהיבות.

האירוע עצמו היה מדהים. לפני שנחשפנו למה שהקימו בבקה, ביצענו סיבוב בטבע עם צוות הצלמים שלנו שאיכשהו הצליחו להזרים אותנו עם המון צחוק לפוזות רומנטיות שחשבנו שלא נעשה בחיים 🙂 חזרנו מהצילומים הרבה יותר קלים ומוכנים לקראת המקום.

הגענו מתרגשים וסקרנים. היה מדהים ברמת FANTASTIC MR FOX, מושקע ברמות אבל לא מתאמץ, צבעוני, קל, מזמין – לא הספקנו ליהנות מכל הפרטים הקטנים והאורחים החלו להגיע.

2222

כשאוטובוס החברים הגיע – הערב העלה הילוך. בין אורחים, משפחה, חברים – ענבר, בנעימות ובחיוך השמורים לה, ניהלה אותנו ואת הספקים השונים כשהיא מסתובבת עם האוברול המקצועי שלה מיום ההקמה 🙂

עופר הגיע ועברנו לשלב החתימה על הכתובה, לאחריו דברים מההורים, סרטים של חברים ומשפחה ואז התקדמנו לטקס חופה שהיה מרגש, עצוב ושמח ביחד. ערכנו את הטקס על דק העץ ומיד עם שבירת הכוס (בהצלחה מסחררת 😉 האווירה המרגשת, הרגועה והאוהבת של החופה התחלפה באנרגיות של מסיבה אל תוך הלילה.

הכל טס. אירוע שתוכנן לפרטים במשך חודשים התממש בערב אחד מיוחד במינו, גם הוא בליווי צמוד של בבקה עד אחרון האורחים.

קמנו למחרת עם רגליים תפוסות, כאב ראש קל שדרש אדוויל וקפה, אבל זורחים מאושר. לא יכולנו לדמיין את זה אחרת והלוואי שהיינו יכולים לחוות הכל שוב – הפעם בתור אורחים עם זמן לפרטים הקטנים של האירוע 🙂

44444

ההתלהבות והאנרגיות הגיעו גם לאורחים, החברים והמשפחה שהתלהבו מהאווירה, מהעיצוב, התרגשו איתנו, רקדו בטירוף ולאורך סוף השבוע התקשרו לוודא שהתאוששנו ולומר כמה האירוע היה בול אנחנו.

בבקה, נדלקנו עליכם ממבט ראשון וסיימנו את התהליך מאוהבים. לא יכולנו לבחור טובים מכם, תודה על הכל – אם חווים אירוע כזה פעם בחיים – אנחנו שמחים שעשינו זאת איתכם.

מזל שיש זיכרונות שנצורים בלב ותמונות למזכרת 🙂

יותם ומיכל

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)