55555555555555555555
הפקת חתונה

הכול על חתונה חלבית

על קייטרינג חלבי חשבתם? כל הפרטים על תכנון חתונה חלבית

קונספט החתונה החלבית מקבל הדים ויש לו סיבות טובות. זו אומנם העזה גדולה להגיש לאורחים אוכל שונה ופחות מוכר אך זו גם דרך לתת לחתונה שלכם אופי ייחודי ומאפיין.

מה מסמלת חתונה חלבית?

כל מוצרי החלב טהורים כצבעם ואין דבר נקי וצח יותר מחתונה שאפילו הכיבוד בה הוא לבן ונקי. חתונה לבנה כשמה כן היא, בנוסף לבגדי הכלה המיוחדים וזר הפרחים הלבן שבידה אפשר להוסיף עוד אלמנטים שיורגשו גם בבטן האורחים וייקחו את תחושות החתונה יותר רחוק מהרגיל. מעבר לזה, אם בחרתם לחגוג את החתונה בחג השבועות, שהוא עצמו חג שכולו מקושט בצבע הלבן, הגשת כיבוד חלבי מתאימה ואף מתבקשת. חתונה בחג השבועות מקבלת משמעות חזקה יותר של טוהרה וזוהי דרך נפלאה להתחיל חיי נישואים קדושים ומאושרים.

הפקת חתונות בקיבוץ

איך תיראה חתונה בסגנון כזה?

חתונה חלבית יכולה להיות מסיבתית ורועשת עד השעות הקטנות של הלילה אך הקונספט הוא יותר קליל ולכן אם בחרתם באוכל חלבי אז הבחירה בטח הייתה מותאמת לעוד אלמנטים שהם שלכם בלבד.

למשל: אירוע שבו יוגש אוכל חלבי לרוב יעשה בשעות הבוקר צהריים. הגשת אוכל קליל באמצע היום יכולה לבשר על חתונה קלילה ומפנקת שתשאיר את האורחים ערניים לחגיגות המאוחרות. מעבר לזה, האם אתם יכולים להשוות קינוחים חלביים לכאלה המנסים להיות? כמובן שלא. ואם בחרת בסוג הגשה שכזה אז זכיתם בחתונת הקינוחים של השנה. כל מוצרי החלב יכולים להגיע בשילוב כשר וטעים של מנות עיקריות עם דגים וסוגי ירקות שונים. המבחר הוא אותנטי ונוגע לרוב רובם של האורחים. יש כאלה שאף יעדיפו הגשה חלבית על פני הגשה בשרית.

Bebke food service

בנוסף זכרו, טרנד הצמחונות והטבעונות הוא חזק מתמיד והרבה אנשים מוצאים את עצמם בוחרים לאכול קצת אחרת ממניעים מצפוניים וגם כאלה בריאותיים. חשבו מה אתם עושים לאותם האנשים שמצליחים באירוע אחד ליהנות ולהשביע את בטנם בדרך לה הם רגילים. גם הם יהיו אסירי תודה ויזכרו את החתונה החלבית שלכם כאחת ויחידה וגם חובבי הבשר יזכו לקלילות מפוארת ומרשימה ולחתונה לבנה ובלתי נשכחת.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)