55555555555555555555
כללי

ארזתם לבד? על הפקת חתונה בחו"ל!

יש רק דבר אחד מאתגר יותר מהפקת חתונה: הפקת חתונה בחו"ל! לשמחתכם, מדובר אך ורק על אתגר, ועם אתגרים כידוע אפשר להתמודד (ולעתים, אף ביתר קלות). חלומכם להתחתן בחו"ל – ביעד רומנטי וקסום? אנחנו נשמח להיות אלו שמגשימים לדיוק את חלום האירוע שלכם! על חופי הזהב במיקונוס, בניחוח הרומנטי של פריז או בקצב האורבני של ניו יורק – עם תכנון נכון וליווי מקצועי, חלום החתונה בחו"ל יכול להתגשם!

רגע לפני ה-check in: האם הפקת חתונה בחו"ל עשוי להתאים לכם?

אנחנו משערים כי התשובה המיידית והיחידה שעולה כעת לראשכם היא: "כן!". עם זאת, עליכם לזכור כי חווית החתונה מעוצבת גם (ואילו אפילו בעיקר) ע"י המשפחה והחברים. מאחר וחתונה מחוץ לישראל מותנית בהיערכות לוגיסטית גם של המוזמנים שלכם, ראוי שתתחשבו בכל הדברים הבאים:

האם ריאלי לבקש מהמשפחה והחברים לטוס לחו"ל? – חתונה בחו"ל נפרסת על פני כמה ימים, כך שהמוזמנים שלכם יצטרכו בהכרח לחתום על ימי חופש מהעבודה (וחלקם גם לדאוג לסידורים לילדים). אפשרות לצלוח את האתגר הזה היא לתאם את החתונה על מועד/חג בישראל, כך ששאלת "יאשרו או לא יאשרו למוזמנים חופש", תהפוך לא רלוונטית. ובכל מקרה, כדאי בהחלט "לרחרח" ולבדוק עם המעגל הקרוב אם מדובר על פורמט חתונה שהם ישמחו לקחת בו חלק. 

יעד עם זמינות טיסות גבוהה – בסרטים, כל האורחים עולים על אותה טיסה בדרך אל החתונה. ובמציאות? זה עובד קצת אחר. ולכן, בעת שאתם בוחנים את היעדים האפשריים לחתונת החלומות שלכם בחו"ל, קחו בחשבון גם את סוגיית זמינות הטיסות. קרה וטיסה בוטלה בעקבות אירוע בלתי צפוי? כל עוד תבחרו ביעד פופולארי, לא תהיה לאורחים בעיה למצוא טיסה חחדשה עוד באותו היום.

חו"ל וקורנה – וכן, אי אפשר לדבר על הפקת חתונה בחו"ל מבלי לדבר על משבר הקורונה. אמנם רשימת המדינות הירקות נוטה להשתנות, אך כדאי מראש לתת עדיפות ליעד שהוכח "יציב" – כזה שכניסת הישראלים אליו אפשרית, וכזה שמשרד הבריאות לא מתריע מפני טיסה אליו.

האם חתונה ביעד אטרקטיבי בחו"ל בהכרח יקרה יותר מחתונה בארץ?

כל אירוע חתונה – בארץ או בחו"ל, הוא סוג של פאזל שלא רק שאתם מרכיבים בעצמכם, אלא גם מגדירים את מספר החלקים בו. ולמה הכוונה? החתונה (הפאזל לצורך העניין), מורכבת מהמון חלקים קטנים: מהמתחם בו תתחתנו, דרך הספקים איתם תעבדו ועד חברת ההפקה שתלווה אתכם. מאחר ויש לכם שליטה מלאה על כל חלק בפאזל, גם יש לכם שליטה על עלות הפקת האירוע. מסיבה זו, פעמים רבות הפקת חתונה בחו"ל בסגנון בוטיק אינטימי, תהיה זולה יותר מחתונה גדולה בארץ. 

אנחנו ב-BEBKE נתכנן ונעצב לכם חתונה בלתי נשכחת, כזו שהרגעים ממנה ימשיכו לפעום בליבכם לנצח! לפרטים נוספים אודות הפקת חתונה בחו"ל, התקשרו – 09-799-0220

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)