55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב חתונות

חתונה שונה – כך תעשו זאת נכון

מי אמר שכל החתונות אותו דבר? לימדו איך עושים חתונה שונה באמת!

החתונה היא האירוע החשוב ביותר בחייהם של בני הזוג. בחתונה בני הזוג מתאחדים באופן רשמי מול כל האנשים שהם אוהבים והיא אבן הדרך הראשונה בדרכם להפוך למשפחה.

יחד עם זאת, בשנים האחרונות יש מגמה הולכת וגוברת של מיאוס בציבור מחתונות. אנשים רבים נוהגים לראות בהזמנה לחתונה מעין "קנס", ורבים חשים כי כל החתונות נראות אותו הדבר והם רק שם בשביל לשים צ'ק בתיבה ולאכול. התוצאה היא שאנשים פחות נהנים באירועים כאלה, ולמעשה כל הקסם והעיקרון של החתונה מתפספס.

איך תוכלו להפיק חתונה שונה עבורכם ועבור האורחים שלכם? חתונה מיוחדת, מעניינת, ובעיקר – חתונה שתשמח את כל המשתתפים בה?

חתונה שונה

טיפ 1 – לחשוב מחוץ לקופסא

העצה החשובה ביותר היא לצאת ממסגרת המחשבה המקובלת. תשכחו את כל מה שאתם יודעים על חתונות, ונסו להריץ בדמיונכם אירוע שמתאים לכם באופן אישי. אירוע אשר מביע את הדברים בהם אתם מאמינים, אירוע שמעיד על דרך החיים בה בחרתם, על מה שמייחד אתכם כבני זוג, ועל מה שאתם רוצים להראות לעולם ביום החשוב ביותר בחייכם.

הנה מספר כללי בסיס שיעזרו לכם להתחיל:

  • לוקיישן – היכן אתם רוצים לקיים את החתונה? האפשרויות הן רבות: גן או אולם אירועים, חתונה בטבע (עלל שלל האפשרויות השונות), חתונה בגינה, חתונה בתחנת רכבת ישנה או אפילו חתונה בבית – כפי שניתן לראות, האפשרויות הן רבות ומגוונות מאד, ואפילו לא הגענו לחצי מרשימת המקומות האפשריים. תזכרו שאם אתם תאהבו את המקום והאווירה, גם האורחים ירגישו נעים ובנוח.
  • כמות מוזמנים – מספר המזמינים ישפיע בסופו של דבר על אופי האירוע שלכם. אם אתם רוצים לקיים חתונה שונה ומיוחדת, יהיה מאתגר לעשות את זה עם 500 מוזמנים למשל, מפני שזה דורש לוגיסטיקה והתארגנות רבה שניתן למצוא בדרך כלל רק בגן אירועים או אולם אירועים מסודר. לעומת זאת, אם אנחנו מדברים על אירוע של 150-200 איש או אפילו פחות, הגמישות היא רבה וניתן לקיים חתונה שונה ומיוחדת באמת.
  • עד כמה אתם (והאורחים שלכם) גמישים  – אפשר להגיד שהסקאלה נעה בין חתונה רגילה ומסורתית באולם אירועים ועד לחתונה פרועה ביום שישי בערב – אירוע אליו ניתן להזמין רק אנשים מיוחדים שיזרמו עם השעה הלא שגרתית. הכירו את האורחים שלכם וחישבו האם האירוע שאתם רוצים לתכנן יכול להתאים לכם ולאורחים. יש זוגות שרוב המוזמנים שלהם הם חבר'ה צעירים בראש שלהם ולכן הם יכולים לארגן אירוע מיוחד בלי חשש, אך יש זוגות שהמוזמנים שלהם לאו דווקא יכולים לרקוד עד אור הבוקר- וצריך להתחשב בדברים כאלו בתכנון.
  • תקציב – מה לעשות, כמו כל דבר בחיים – התקציב משחק כאן תפקיד. במקרה של חתונה שונה ומיוחדת, דבר זה דווקא משחק לטובתכם. כאשר מדובר על חתונות שונות וייחודיות הן חסכוניות יותר מחתונה ממוצעת, כי לא תמיד יש תלות בגן או אולם אירועים. מכיוון שהרעיונות מחוץ לקופסא יש אפשרות לתמרן ולחסוך בכסף.

טיפ 2 – היעזרו בבעלי מקצוע

חתונות שונות

הפקת חתונה היא דבר קשה כשלעצמו, במיוחד אם מדובר בחתונה שיוצאת ממסגרת המחשבה המקובלת. לכן, מומלץ וכדאי להשתמש בעזרה של בעלי מקצוע, אשר יוכלו לתרגם את הרעיונות המקוריים שלכם לכדי אירוע ממשי ומציאותי. אל תבזבזו זמן וכסף בניסיון להפיק את הכל בעצמכם, משום שהתוצאה תהיה כנראה חובבנית יותר וזה יסחט מכם כוחות רבים שיכולתם להשקיע במקומות טובים יותר. יחד עם זאת, אל תאבדו שליטה על האירוע שלכם, ודאו כי בעלי המקצוע מציגים בפניכם את האפשרויות השונות, בעוד שאתם בעלי זכות הבחירה האחרונה.

טיפ 3 – התעלמו מביקורת

זהו פרדוקס מעניין אשר מתאים מאוד לאופי הישראלי – למרות שכולם מאסו כבר בחתונות הרגילות, הם עדיין ישמיעו כלפיכם ביקורת על הדרך המיוחדת בה בחרתם לחגוג את אהבתכם. התעלמו מהם. הסיכויים הם שמדובר באנשים עם כוונות טובות, אשר מקובעים על רעיונות ישנים וסטנדרטיים. בשנייה שהם יגיעו ,ייראו משהו שונה וייהנו, הם ייכנסו לראש ויבינו בדיוק למה ויתרתם על חתונה רגילה. חתונות שונות, זה ה-דבר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)