55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה מיוחדת, כללי

חתונות שונות – למה לכם בכלל להסתבך

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים בעבודה שלנו זו המקוריות. אין לנו אף חתונה שנראית ומרגישה כמו חתונה אחרת. אנחנו יודעים שזה מה שרוב הלקוחות שלנו רוצים.

אנחנו יודעים שזה מה שהופך את השירות שלנו מיוחד בעיני אנשים רבים, אבל לא מעט פעמים שואלים אותנו – למה אתם בכלל עושים את זה? מה רע בשטנץ קבוע, שכל החתונות יראו אותו הדבר? אז הכנו תשובה מפורטת על חתונות שונות.

חתונות שונות – התפיסה שלנו

עבור רוב הישראלים, חתונה היא אירוע של הגדרה עצמית. הזוג הצעיר מחפש דרך לבטא את האישיות שלו, את ההעדפות המשותפות שלו כזוג, העדפות ייחודיות, האופייניות רק להם.

בגלל זה ובגלל שורה של סיבות נוספות,  אנחנו מאמינים שהדרך הנכונה לתכנן חתונה היא ללכת עם החזון, עם הרצון ועם החלום של כל זוג שמגיע אלינו.

חתונה שונה – להציע לאורחים חוויה מיוחדת

אורחים שמגיעים לחתונה שלכם, כנראה כבר הספיקו להתארח בלא מעט חתונות שונות לפני כן. יכול מאוד להיות שהם כבר היו בכמה חתונות עוד בעונה האחרונה. 

הם כבר ראו את הכלה קופצת מתוך זר פרחים ענק, הם כבר אכלו קונכיית בצק במילוי פטריות מוקרמות, הם כבר רקדו לצלילי כל שירי החתונות של העונה האחרונה ושל עוד הרבה עונות שהיו לפניה והמקרר שלהם כבר מכוסה במגנטים מצולמים, משלל אירועים שהתארחו בהם.

אבל חלקם בכל זאת הגיעו ממש מרחוק, רובם השאירו צ'ק ממש נדיב ואת רובם אתם גם באמת אוהבים ומעריכים.

אז הדרך היחידה לגרום להם להתגרש ולהתרשם דווקא מהאירוע שלכם, היא לעשות אותו יחיד ומיוחד במינו.

לנצל את ההזדמנות עד הסוף

חתונה היא (בשאיפה) אירוע של פעם בחיים. לכן, זו הזדמנות נדירה לתכנן, לעצב ולהפיק את המסיבה הכי כיפית, הכי מיוחדת והכי מתאימה בדיוק לאופי שלכם ולמה שאתם הייתם רוצים שיקרה במסגרת המסיבה הכי כיפית שתהיו בה אי פעם. 

זו ההזדמנות היחידה שלכם להתנשק לקול מחיאות כפיים, לענוד זו לזה טבעות מתחת לחופה ולקבל את כל תשומת הלב של כל האורחים שהגיעו.

ואין זוג אחד שדומה לזוג אחר. לכן חשוב שגם החתונה שלכם תהיה שונה ומיוחדת מזו של כל זוג אחר.

אתם עוד רגע תהיו זוג רשמי

החתונה שלכם היא הפעם הרשמית הראשונה שבה אתם מארחים כל כך הרבה אנשים לאירוע כה מרגש ולא רק זה, אלא שאתם עושים את זה בפעם הראשונה בתור זוג.

זו ההזדמנות הראשונה והחגיגית ביותר שלכם להראות לעצמכם ולעולם איזה מין זוג אתם. איזו אישיות יש לשניכם יחד בתור זוג ולכן חשוב לנצל אותה עד תום ולתת לה את כל הכבוד הראוי לה.


לסיכום, חתונות שונות זה החיים ואנחנו אוהבים להפיק אותן. אם גם אתם חושבים כמונו, זה הזמן להרים טלפון ולספר לנו איך נראית חתונת החלומות שלכם.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)