55555555555555555555
הפקת חתונה

איך לקדם את החתונה שלכם בצורה דיגיטלית?

חבל על הנייר - לכו על הדיגיטל!

לא כולם רוצים להיות מיוחדים, זה ברור. יש כאלה שמוכנים להיות כמו כולם, ולהסתפק במה שכבר יש וקיים, וזה מובן, בסך הכל, זה הרבה יותר קל. כשמתחתנים, הבחירות שאנחנו עושים מתרכזות לשתי אפשרויות – להיות כמו כולם, או להתבלט, לשנות, לחדש! כשמארגנים חתונה, כמות הפרטים שצריך להתייחס אליהם היא עצומה, ובכל תחום אנחנו נתקלים בעשרות ספקים ובמאות אפשרויות, והבחירה הופכת להיות קשה ומאתגרת. אז איך בכל זאת אפשר לברור מתוך כל הספקים הקיימים באינטרנט, ולהישאר מיוחדים?

הזמנות לחתונה – קצת אחרת

יש דברים בחתונה שקשה לשנות, כיוון שהם כל כך מושרשים ומחוברים למסורתיות. הכוונה היא לא לחופה המסורתית – דווקא כאן יש עשרות וריאציות ואפשרויות שאפשר לבחור מתוכן. המסורת בחתונות קשורה יותר לאירוע עצמו, ולמה שהאורחים מצפים לקבל ולראות: קבלת פנים עם מנות ראשונות, כניסה מרגשת לחופה, סדר קבוע של חופה – אוכל – ריקודים, הזמנות מודפסות הנשלחות בדואר או מחולקות פנים מול פנים… אם בכל זאת בחרתם להתקדם ולחדש, תוכלו לגוון עבור האורחים שלכם, ולהזמין אותם בצורה מקורית ומעניינת יותר!

הזמנה לחתונה

אחת האפשרויות להזמנה מיוחדת, היא באמצעות דף נחיתה מעוצב באופן אישי, שבו יופיעו כל פרטי החתונה. דף נחיתה הוא בעצם אתר, שיש בו דף אחד בלבד, מעין עלון אינטרנטי. מעבר לכל הפרטים (תאריך, מיקום, מפה, תמונות…) שיופיעו בו, יוכלו המוזמנים שלכם לאשר הגעה באמצעות האתר, ואף לציין אם יגיעו עם בני זוג. בנוסף, את הדף הזה ניתן לקדם באמצעים שונים באינטרנט. נכון, האפשרות הזו פונה כרגע יותר אל המוזמנים הצעירים (והצעירים ברוחם…), אך זוהי בהחלט הזדמנות לחדש ולהפתיע. מהם היתרונות בהזמנה מסוג כזה?

  • תפתיעו! כולנו מכירים את התחושה שבקבלת הזמנה במעטפה. אנחנו שמחים להיות מוזמנים, אבל מצפים לעוד אירוע בנאלי ואופייני. כאשר מתחילים את האירוע עם הזמנה יוצאת דופן, מתחילים ליצור ציפייה לאירוע קצת אחר, שהושקעה בו יותר מחשבה.
  • דואגים לסביבה? נהדר! הזדמנות עבורכם לחסוך בקצת נייר. האורחים האיכפתיים שלכם יודו לכם ויעריכו את הבחירה שעשיתם.
  • מגוון האפשרויות לעיצוב הוא רחב הרבה יותר, כיוון שהוא לא כפוף לפורמט הנייר המודפס שיכול להתאים למעטפה. כידוע, שינויים בגודל ההזמנה כרוכים תמיד בעלויות גבוהות, כך שאם ניתן לעצב בצורה מיוחדת ומקורית יותר בעלות נמוכה יותר – נצלו את ההזדמנות.
  • אפשר להוסיף לדף הנחיתה תמונות ועיצובים כראות עיניכם, כמו גם קישור למפה, ודרכי הגעה, או כל אפשרות נוספת שקוסמת לכם.

הבחירה הנכונה של ספק – על מי אפשר לסמוך?

גם כשמדובר בפרט כמו הזמנות לחתונה, אך במיוחד כשמדובר במרכיב מהותי בחתונה, בחירת הספק היא קריטית, ויכולה לעשות את ההבדל בין אירוע מדהים, לבין אירוע סטנדרטי. על מנת לבצע בחירה חכמה ובטוחה, כדאי להתחשב במספר גורמים:

  • ראשית, החליטו מהו התקציב שאתם מייעדים לכל חלק בחתונה. כך תוכלו מראש לסנן את מי שהרף שלו גבוה מדי. זוהי גם אפשרות לסנן מהכיוון השני – הספק מציע מחיר נמוך מאוד וחסר תקדים? כדאי לבדוק טוב טוב ולקבל המלצות.
  • המלצות ועוד המלצות. חפשו את הספק שלכם ברשת, שאלו חברים, בפייסבוק, בקשו כמה שיותר חוות דעת. אמנם כל זוג חווה את החתונה בצורה אחרת, אך תוכלו להתרשם מההתנסות שלו עם הספק, וכך תדעו אם התנהלות מולו תתאים גם לכם. לדוגמא, כתבנו כמה טיפים לבחירת צלם חתונות.
  • צאו לשטח! הבטיחו לכם עיצוב שאהבתם? לכו לחתונה כדי לראות במו עיניכם. שמעתם שהאוכל מצוין? לכו לטעום! אל תסתפקו בחוות דעת, ובדקו בעצמכם.

בכל מה שקשור לחתונות, השמיים הם הגבול. הבטיחו לעצמכם אירוע יוצא דופן, מרגש וחדשני באמצעות בחירה נכונה של ספקים, ובדיקת החידושים בתחום.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)