55555555555555555555
כללי

אלגנטית, אינטימית: על הפקת חתונה בחצר

זוגות רבים מעדיפים כיום את חצרות הבתים הקסומות על פני מתחמי האירועים הגדולים. ולכן, אין זה מפתיע שגם אתם שוקלים לחיוב להתחתן בחצר – של ההורים, קרובי משפחה, חברים או אפילו חצר מושכרת המיועדת לאירועים. אנחנו ב-BEBKE נשמח לתרגם את משאלותיכם לאירוע קסום ובלתי נשכח – כזה שאתם לא תוכלו להפסיק לחשוב עליו, והאורחים ולא יפסיקו לדבר עליו…

האתגר הצפוי לכם עם הפקת חתונה בחצר

חתונה בחצר מתאימה בעיקר לאלו מכם שמעוניינים באירוע קטן יחסית (גודל האירוע מוגדר בהתאם לכמות המוזמנים), באווירת בוטיק ייחודית ואינטימית, ורחוק מהמתחמים הגדולים והמוכרים. כבר המון שנים שחתונות בחצרות הבתים נהנות מביקוש, אך עם התפרצות נגיף הקורונה הביקוש להן נסק! ומה אתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם בוחרים את חצר האהבה המושלמת לכם?

חתונה בחצר מצריכה מכם לתכנן את החתונה מאפס – שלא כמו במתחמי אירועים שדואגים לכם לכל – מהגברה, דרך שירותי בר ועד קייטרינג, בחתונה הנערכת בחצר עליכם לבנות את רשימת הספקים לאירוע באופן עצמאי. המשמעות: תהליך הפקה ארוך ומשמעותי יותר, הנשען בין היתר על מחקרים, המלצות, השוואות, הצעות מחיר וכיוצא בזה.

אתם לא צריכים לעשות את זה לבד – לתכנן את חתונת החצר שלכם לבד? זה בהחלט משהו שתוכלו לעשות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא לקדש כמה שיותר את הסטטוס "מאורסים", ולהפקיד את נטל הפקת האירוע בידיה של חברה מקצועית. בתיאום מלא מולכם נגבש קונספט מושלם ומחמיא לאירוע, ובהתאם נציע פתרונות איכותיים ומדויקים שיענו על הציפיות שלכם!

היתרונות הבולטים של חתונה בחצר:

באפשרותכם לחגוג בכל שעה ביום (לעתים, גם בכל יום בשבוע), מבלי שעליכם להתאים את עצמכם לשעות בהן עובדים המתחמים הגדולים.

יש לכם שליטה מלאה על נבחרת הספקים שיעבדו באירוע שלכם.

עיצוב וקונספט האירוע מותאמים אישית ל-VISION הספציפי שיש לכם.

"איך השירות שלכם עשוי לסייע לי בהפקת החתונה?"

ישנם זוגות שנוטים לחשוב כי הפקת חתונה בחצר פשוטה יותר ("נחגוג בחצר של ההורים, יש פשוט וקל מזה?"). בפועל, הכשרת החצר ל"מתחם אירועים" אינה פשוטה, ומותנית בהיערכות וארגון יסודיים ומקצועיים! אנחנו ב-BEBKE מציעים לכם שירות שיחסוך מכם את ההתעסקות והמתחים, ויאפשר לכם ליהנות מפתרונות איכותיים ומדויקים לציפיות שלכם! בין היתר, אנו נוכל לסייע לכם עם הדברים הבאים:

יצירת קונספט חתונה מיוחדת שמשקף ומדגיש אתכם, כזוג.

גיבוש קונספט קולינארי ייחודי, תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

שירותי בר איכותיים ומקצועיים, שיהפכו כל הרמת צ'ייסר לחוויה בפני עצמה.

התאמת פתרונות המוסיקה המלודיים וההרמוניים ביותר לאירוע שלכם!

עצמו עיניים ודמיינו לעצמכם את חתונות חלומותיכם. אנחנו נעשה כבר את כל השאר. לתיאום פגישה ופרטים נוספים אודות הפקת חתונה בחצר, התקשרו כעת אלינו כעת – 09-799-0220

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)