55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב והפקת אירועים

הגברה ותאורה לחתונה ואירועים – כיצד להתכונן נכון

כל מה שצריך לדעת בנושא הגברה ותאורה כאשר מתכננים אירוע בטבע ביום ובערב...

כאשר מתכננים אירוע בטבע, מבין כל ההכנות השונות שאותן יש לעשות, יש לדאוג גם לשירותי הגברה ותאורה. מערכות ההגברה והתאורה הן שתי מערכות חיוניות לכל אירוע, ובפרט לאירועים בטבע בהם האקוסטיקה יכולה להיות בעייתית והאירוע מתקיים בשעות הערב.

ההגברה מאפשרת השמעת מוזיקה באירוע והתאורה מאירה את המקום וגם נותנת אווירה. כל אירוע צריך מערכת הגברה ותאורה, הדבר היחידי שמשתנה הוא עוצמתן והיקפן בהתאם למקום האירוע וסדר הגודל של האירוע. האירוע יכול להיות מסיבת גיוס, אירוע של חברה, שמחה משפחתית, בר מצווה, חתונה בטבע או כל דבר אחר. כאשר אתם מתכננים אירוע, חשו בלקחת בחשבון את התאורה וההגברה ולהתכונן נכון. אז איך בעצם מתכוננים?

ראשית כל יש לקחת בחשבון את התאמת הציוד למיקום ולמבנה הפיזי של השטח. ככל שהאולם יותר גדול כך צריך יותר רמקולים וציוד. יש לתכנן את כמות הרמקולים בהתאם לגודל הפיזי של המקום ויש לתכנן את המיקום הספציפי של הרמקולים בהתאם למבנה ולאקוסטיקה של המקום, למשל לקחת בחשבון קירות, עמודים תומכים וכו'. במידה ומדובר באירועים המתנהלים תחת כיפת השמיים זה משפיע על כל תכנון ההגברה.

הפקת אירועים יוקרתיים

באופן דומה יש גם לתכנן את פרישת התאורה, מן הסתם בטבע יש צורך ביותר תאורה יחסית לאולם אירועים. לתאורה ישנם שני שימושים: האחד הוא השימוש הפשוט של האור על מנת שתוכלו לראות, השני הוא עיצוב האווירה בעזרת תאורה. מקובל מאוד להשתמש בתאורה בצבעים שונים ובעוצמות שונות, בעיקר על רחבת הריקודים. בכלל ניתן לתאר את רחת הריקודים כחגיגה של תאורה והגברה.

הדבר השני שצריך לתכנן באירועים בטבע הוא פריסת רשת החשמל. מערכות ההגברה והתאורה מפוזרות באתר ויש צורך בנקודות חשמל וחיווט מסוים שונים. אמנם באולמות אירועים ישנן נקודות חשמל רבות, אך תמיד ישנו צורך בהעברת כבלים מסוגים שונים. לא ניתן סתם לפרוש כבלים, יש לעשות זאת במחשבה ובתכנון על מנת לא ליצור מכשולים והפרעות. במידה ומדובר באירועים בטבע, יש לקחת בחשבון שימוש בגנרטורים על מנת לספק את החשמל למערכות התאורה וההגברה. יש לבצע הערכה של צריכת החשמל על מנת להביא גנרטור בהספק המתאים.

-2997

כמובן שבכל עת אסור לשכוח את נושא הבטיחות. יש לשמור על בטיחות המבלים באירוע ויש לקחת בחשבון את צרכי הבטיחות בעודכם מתכננים את מערכות ההגברה והתאורה. הסכנות האפשריות שעליכם למנוע הן התחשמלויות, שריפות ונפילות של חפצים כבדים או גופי תאורה על אנשים. כאשר מקפידים על נהלי עבודה וסטנדרטים מקצועיים אין סיבה שדברים כאלו יקרו.

רעיונות מגניבים לחתונה

חברת הפקת אירועים תוכל לסייע לכם לקיים אירועים בטבע תוך דאגה ללוגיסטיקה וכל הסידוריים שכרוכים בזה. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים והצעת מחיר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)