55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים

מה התפקיד של מעצבי אירועים?

אם אתם נמצאים בראשית תהליך תכנון אירוע, ומתלבטים האם לשכור מעצבת אירועים או מעצבי אירועים, המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם! פה תוכלו להכיר את היתרונות והחסרונות של מעצבי אירועים, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר.

קיים בלבול רב בנוגע לתחומי האחריות ולעיסוקים של בעלי המקצוע המתמחים בחתונות ובאירועים. לרוב, אנשים אינם מודעים לתפקיד המדויק ולהבדלים בין מעצבי חתונות, מארגני חתונות ומתאמי אירועים. בנוסף, הרבה בעלי מקצוע נהנים "לדלג" בין כל התארים האלה על מנת להרוויח יותר כסף, והתוצאה היא שירות פחות מקצועי לבעלי השמחה.

מעצבי אירועים הם בעלי המקצוע אשר עוזרים לכם בכל תחום האסתטיקה. מתכנן אירועים הוא זה שעוזר לכם לפתח את החזון ולהביא אותו לכדי מציאות וממשות. אך הצבעים, העיצוב, התאורה והסגנונות השונים צריכים להיות מטופלים בידי מקצוען מסוג אחר. למעצבת אירועים יש את כל הכלים והקשרים על מנת לממש את החלום שלכם מהבחינה העיצובית והאסתטית. היא תעזור לכם להביא את הרעיונות שלכם לכדי מציאות, באופן כזה שעיצוב האירוע שלכם ירשים את האורחים ויהיה בלתי נשכח עבור כולם.

עיצוב אירועים

יש בעלי מקצוע אשר מסוגלים לתפקד היטב גם בתור מעצבי אירועים ומתכנני אירועים. יחד עם זאת, הסטנדרט בתעשייה, ובצדק רב, הוא הפרדה בין המקצועות. עיצוב וארגון אירועים הם מקצועות מתוחכמים ומרתקים, אשר דורשים, כל אחד בנפרד, הרבה מאוד זמן, מחשבה ועיסוק. אם אתם עובדים מול חברה המתמחה בהפקת אירועים וחתונות, מומלץ לשכור את שני בעלי המקצוע מאותה החברה. באופן כזה תוכלו לוודא כי קיים תיאום בין המעצבת שלכם לבין מארגן האירוע, והתוצאה תהיה אירוע טוב יותר שכל חלקיו מתואמים, וכך יהיה איכותי ואתם עצמכם תיהנו יותר.

כאשר אתם בוחרים מעצבי אירועים, חשוב מאוד להכיר את תיק העבודות שלהם. כל מעצבת אירועים תשמח להראות לכם את תיק העבודות שלה, ולספר לכם כיצד היא נוהגת להגשים את החזון שמציבים בפניה בעלי האירוע. חשוב מאוד שתהיה לכם כימיה טובה עם המעצבת שתבחרו, ושתרגישו כי היא יודעת לשלב היטב בין הכוונה מקצועית לבין הרצונות והטעם האישי שלכם.

קייטרינג של אירועים

לסיכום, תמיד תוודאו שאיש המקצוע שאתם שוכרים אכן יעשה את מה שאתם צריכים, ושאתם מתואמים ובאותו ראש. מהרגע שתמצאו את איש המקצוע לו אתם זקוקים- המסע לקראת האירוע יהיה קל יותר, כיף יותר ומוצלח יותר.

ליחצו כאן לטיפים נוספים בתחום הפקת ועיצוב אירועים

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)