55555555555555555555
אירועים עסקיים, עיצוב והפקת אירועים

הפקת אירועי עובדים

מהם אירועי עובדים ואיך מפיקים אותם?

חברות שונות מעוניינות בארגון אירועים לעובדים אשר במקרים רבים נושאים אופי המזכיר מאוד חתונה.

אמנם אין בהם חופה אך ברמה הארגונית הם בהחלט מזכירים חתונה ואף הרבה יותר מזה. אירועי עובדים הם דבר מקובל מאוד, במקרים מסוימים יש בהם מאות משתתפים ואפילו אלפים – דבר אשר הופך אותם לאירוע בקנה מידה גדול הדורש הכנות מיוחדות.

היתרונות של הפקת אירועי עובדים

מירה+ושלומי+חתונה+בחוות+דרך+ארץ+לירון+אראל+צלם+-128

אירועי עובדים תורמים רבות לגיבוש הצוות ויצירת הווי משותף בקרב העובדים, דבר המשתקף בסופו של דבר בעבודה. צוות עובדים מגובש עובד טוב יותר ועם פחות חיכוכים ומריבות. כמו כן אירועי עובדים מחזקים את הקשר של העובדים עם החברה ואת ההזדהות עם המותג.

כאשר מארגנים אירוע לעובדים, יש צורך בערב מתוכנן היטב אשר יתרום לגיבוש החברתי וההנאה של העובדים ובני משפחותיהם. אירועים לעובדים משלבים בדרך כלל תוכנית אומנותית, אוכל והפעלות. האם זו הופעה חייה של זמר מוכר או אולי תקליטן; האם כיבוד קל או ארוחה מלאה? אלו הן כבר סוגיות הקשורות לתקציב של כל חברה. הנקודה היא כאן היא שהכול אפשרי. כאשר מארגנים אירועים עם מקצוענים ניתן להגיד שהשמיים הם הגבול.

במקרים רבים אירועי עובדים הם אירועים בעלי כמות גדולה מאוד של משתתפים. כמות המשתתפים היא שיקול מרכזי בבחירת המקום ולכן מסיבה זו חברות רבות בוחרות לקיים את האירועים בטבע. הפקת אירועי עובדים דורשת לא מעט לוגיסטיקה ותכנונים, במיוחד כאשר מדובר בחברות גדולות ותאגידים עם עובדים רבים.

ארגון האירוע דורש שעות רבות של עבודה, תכנון, יצירת קשר עם ספקים, השגת אישורים ועד אינספור דברים. מסיבה זו רוב החברות מעדיפות להעביר את קיום האירועים אל חברות המתמחות בתחום ארגון אירועים. אמנם יש לכם בחברה צוות עובדים מוכשר מאוד עם כל היכולות הדרושות אך בוודאי תעדיפו שהעובדים שלכם יתעסקו בתחום עבודתם בעוד אנשים בעלי ניסיון באירועים יארגנו את האירוע שלכם.

Wedding testimonial party

ארגון אירועים לעובדים צריך לאזן בין הצרכים של החברה לבין הצרכים הלוגיסטיים. לכל חברה יש את הבקשות והדרישות שלה וצריך להתאים את האירוע לאופי החברה. הצרכים הלוגיסטיים של כל אירוע משתנים בהתאם להיקפו ובהתאם לדרישות המיוחדות של החברה. בין הטרנדים המקובלים בתחום ארגון האירועים לעובדים ניתן להזכיר:

אירועי קונספט – אירועים המאורגנים לפי קונספט מסוים המחייבים שימוש בתחפושות או מוטיבים הקשורים אל הקונספט.

סופי שבוע ונופשונים – לא תמיד האירוע הוא ערב אחד, במקרים רבים חברות מארגנות סופי שבוע לעובדים בבתי מלון המלאים בפעילויות מאורגנות התורמות להווי ולגיבוש של צוות העובדים.

אירועי גיבוש חווייתיים – ישנם מקרים בהם חברות מוציאות את העובדים לאירועי גיבוש הבנויים סביב חוויה או ניסיון מסוים. לפעמים מדובר באירועים המתקיימים ברוח תוכניות הריאליטי.

רוצים לקבל מידע נוסף על הפקת אירועי עובדים? צרו עימנו קשר.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)