55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה אקזוטית לאמיצים בלבד!

מתכננים חתונה מיוחדת ואקזוטית שלא נעשתה עוד? כל הפרטים כאן

כל סוגי החתונות דומים ברעיון, אך כל אחד עושה את זה אחרת. לדוגמה, ניקח בית מסוים. כל הבתים דומים. אולם, מה שגורם לבית שלך להיות שונה הוא סוג האווירה שתשרה בו. כך גם כשמדובר בחתונות. לא משנה איפה תתקיים החתונה שלך, הרעיון עדיין שם, וזה הנישואין. אז למה לא להתנסות בשיטה, שבה תחסוך כסף ובו זמנית גם תערוך את החתונה האקזוטית הטוב ביותר של השנה? מלבד זאת, זהו אירוע של רק פעם אחת בחיים שלך. אז למה לא להפוך אותו לאירוע הכי טוב ולהפיק ממנו את המרב?

אם כבר שמעת על רעיונות חתונה אקזוטיים, מאמר זה יוסיף לך ידע בנושא. אולי נתקלת בהרבה רעיונות לעריכת החתונה, כגון חתונה בחיק הטבע, אבל נושא החתונה האקזוטית, שעליה תקרא במאמר זה, הוא משהו שעדיין לא פופולרי. אם תרצה לנסות את הרעיון הזה, הנה לך טעימה!

חתונה שונה

  • רעיון החתונה הכפרית – חתונה אקזוטית שהייתה לפופולרית מאד בשנות התשעים המוקדמות. לקישוט יש מוטיב כפרי והאורחים מתבקשים ללבוש מה שהחתן והכלה מציעים. חלק מרעיונות החתונה הכפרית הפופולריים ביותר מגיעים מהמזרח הרחוק. גולת הכותרת הקלאסית של סוג חתונה זה הוא לבישת תלבושות בצבעים פופולריים בהירים. הדבר לא מרמז על תלבושת אחידה בין כל האורחים. אולם כל אורח מתבקש לא ללבוש בגדים בצבעים משעממים. תלבושות החתן והכלה מוצעים לפי הקונספט והמוטיב הפרובינציאלי.
  • רעיון החתונה ההוליוודית – גם זה היה פופולרי בשנות התשעים. אין אדם שלא היה רוצה להיראות כמו כוכב הוליווד האהוב עליו. החתונה הזאת משופעת בהרבה סרטי ברזנט חדשים שתוכננו במיוחד לטובת יצירת האווירה של החתונה. רעיון חתונה זה נחשב ליחיד מסוגו, משום הזיכרונות שהוא יוצר הם של החיים הטובים. בסוג החתונה זה, שוכרים מתכנן חתונות מקצועי, שיהיה אחראי על ביצוע כל מה שדרוש כדי להפוך את האירוע לזורם ולנוצץ. ועל החתן והכלה להתלבש כמו כוכב סנסציוני במהלך טקס הנישואין.

T&M_006

  • רעיון החתונה ימי – דומה לרעיון חתונה על החוף. השוני בחתונה בים הוא בכך שהוא נערך בים, כגון על מעבורת, סירות שיט, או בבקתה צפה. זהו רעיון נדיר ובאמת יוצא מן הכלל. האווירה מורכבת מהים הכחול ומקצת קישוטים. הקישוט אינו ראוותני, משום שהמוקד העיקרי של הקונספט הזה הוא לשמר את האווירה הטבעית של הים. ולכן אין צורך לשלם אלפי שקלים עבור הקישוטים. הרעיון יכול להיות מבוסס על רב-החובל, שהחתן והכלה יתלבשו כמוהו. לא רשמי מדי, לא פשוט מדי.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)