55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

חתונה בחווה- אהבה בטבע

כל מה שרציתם לדעת על הפקת חתונה בחווה...

לפני עשרות שנים חתונה הייתה מאורע צנוע ופשוט. בחצר ביתנו או בית הורינו פיזרנו מעט שולחנות, מאכלים מוכרים של הבית וכיבדנו את האורחים בשמחה האישית והגדולה שלנו. היום חתונות הפכו לשם דבר, מאחורי כל חתונה עומד צוות הפקה מיומן ומפואר שיכול להגשים לזוג את כל שליבם חפץ.

אז איך הופכים חתונה לטבעית ומפנקת?

רבים מאיתנו עדיין מייחלים לאותה חתונה שנהגנו לחגוג לפני שנים רבות, ללא בובות מתנפחות או זיקוקים ועשן. אותה חתונה טבעית שלוקחת את אהבתנו ונותנת לה טעם שיש רק בטבע (רעיונות נוספים של חתונות בטבע). אם נפשכם חפצה במקום טבעי ורגוע, חתונה בחווה יכולה להיות החתונה המושלמת שאותה רציתם לחגוג. חווה חקלאית היא מקום פסטורלי וייחודי וכל זאת בזכות הפרטים שנבנו בה במהלך השנים. חווה מציינת משפחתיות מאחר ובעבר הרחוק נהגו להתיישב בחווה אחת כל בני המשפחה ולהעביר שם את חייהם בנחת תוך כדי גידול צאן ובקר, גידולי שדה ובניית מגורים בשטח הטבעי. ההשראה לחתונה בחווה יכולה לגרום בדיוק לאותן התחושות שאתם מחפשים ליום חתונתכם; משפחתיות, אהבה, גדילה ונחת.

3

בבקה מגשימה לכם חלום

בבקה יכולה להפוך את הדמיון למציאות. החברה שלנו יכולה להפוך כל חווה שתבחרו למקום אותנטי ומזמין שיפנק אתכם באירוע טבעי, באווירה מלאת אהבה והשראה ואולי לכו תדעו, בזכות חתונתכם תחליטו עוד לבנות בית בטבע ולגדל חיות?! דמיינו את השושבינות רצות בשדות של דשא, דמיינו את ריחות האוכל מתמזגים עם הרוח הקלילה של הטבע, דמיינו את צלילי המוסיקה שיגרמו גם לסוסים לרקוד, עכשיו קחו את כל זה ותוסיפו לו מעט מאהבתכם הגדולה, האין זה יותר ממושלם?!

אוכל בחתונה גלילית

החלום שלכם הוא העבודה שלנו וכל מה שלעיתים נראה קשה ולא בר ביצוע אנו בחברת בבקה מוצאים לו פתרונות יצירתיים ורלוונטיים. החל מהאוכל שיוגש למוזמנים שיתאים את אווירת החתונה בחווה, הריהוט והעיצוב שיתמזג יחד עם הטבע, המוסיקה והצבעים שיוסיפו לטעם ולאווירה ואותה תחושה עתיקה ומזמינה שבחרתם לחזור אליה גם בזמנים שהכול מרגיש טכנולוגי ומתוקתק.

חתונה בחווה תשאיר את האורחים שלכם מלאי חוויות וסיפורים, היו בטוחים שהרושם והאווירה לה ייחלתם לקחו חלק משמעותי גם לאחר סיום האירוע. כל מה שנשאר לנו לומר זה שחלומות אכן מתגשמים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)