55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים, עיצוב חתונות

חתונה בסגנון צרפתי

האם חשקה לבכם בחתונה צרפתית..?

צרפת, על הניחוחות, המוסיקה, האווירה, הטעמים, המאכלים והעיצוב שלה, בהחלט מהווה מקור השראה מוצלח ביותר לחתונות. מעוניינים להפיק חתונה בסגנון צרפתי? במאמר הזה תמצאו את כל הפרטים הנחוצים לכם לשם כך.

ראשית, חשוב להחליט על הסגנון הצרפתי בו אתם מעוניינים. בצרפת יש כמובן הרבה מאוד סגנונות, כולל הסגנון הצרפתי הקלאסי, הסגנון של פרובנס, הסגנון של לואי ה-14, ועוד. לאחר שאתם קצת יותר סגורים על הסגנון הצרפתי בו אתם מעוניינים, ניתן להמשיך הלאה ולראות כיצד אפשר להתאים את כל המרכיבים השונים בחתונה לסגנון הזה.

בואו ונתחיל מההתחלה, כלומר מההזמנה לחתונה. הזמנה עם ניחוח צרפתי, לאו דווקא בריח אלא יותר בסגנון ובעיצוב, בהחלט תכניס את האורחים שלכם לאווירה המתאימה ותעזור להם לגבש דיעה חיובית וסקרנות כלפי החתונה שלכם. כאשר האורחים באים במצב הרוח הנכון, זה המתכון הטוב ביותר לחתונה מוצלחת וכיפית.

חתונה בסגנון צרפתי

השלב הבא עליו יש לחשוב הוא קבלת הפנים. קבלת הפנים היא שלב הכניסה של האורחים שלכם לחתונה, ולכן יש לה השפעה רבה על המשך החתונה, לטוב ולרע. קבלת פנים מוצלחת, היא כזו אשר יודעת להראות לאורחים בקצרה מה עתיד להיות בחתונה, למה עליהם לצפות, ולהעניק להם חלק מהדברים אשר יקבלו בחתונה, כגון אוכל, מוסיקה, ריקודים ואווירה. על כן, עליכם לדאוג לכך שקבלת הפנים שלכם תתאים לסגנון ולאופי בו בחרתם להמשך החתונה, כולל המוסיקה, העיצוב והמטעמים הראשוניים (והשתיה!).

לאחר מכן, יש לחשוב על החופה. מוסיקה צרפתית בחופה היא בהחלט חובה בכל חתונה בסגנון צרפתי. מוסיקה כזו היא רומנטית, שרמנטית ונעימה לאוזן, וכיף לשמוע אותה ולהיכנס יחד איתה לאווירה המתאימה לחתונה. מומלץ להשקיע במוסיקה על ידי הבאה של להקה המתמחה בזמר צרפתי מקורי ובשנסונים יפים.

חתונה בסגנון צרפתי

לאחר מכן הגיע הזמן לדבר על האוכל ועל הריקודים. חתונה בסגנון צרפתי בהחלט כוללת הרבה מאוד אוכל צרפתי מיוחד במינו, והרבה מאוד מוסיקה צרפתית לריקודים ולשעת הסעודה. אם תשקיעו בשני המרכיבים האלה, מובטח לכם כי האורחים שלכם יהנו וישמחו.

כפי שראיתם, עריכת חתונה בסגנון צרפתי כוללת הרבה מאוד מחשבה על הפרטים הקטנים, ושימת לב לסגנון ולהתאמת האלמנטים השונים לעיצוב ולאופי בו בחרתם.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)