55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה בשישי בערב

חתונה בשישי בערב - לא בהכרח מסורתית אבל בהחלט יכולה להיות מדליקה!

שמעו רעיון מהפכני! חתונה בשישי בערב. כן, לא בחמישי בערב, לא בשישי בצהריים ולא בשישי בבוקר. בשישי בערב. במקום ארוחת השבת, הסעודה המשפחתית וצפייה בתוכניות החדשות בטלויזיה. זאת כמובן, בתנאי שאתם לא דתיים, ושהחתונה שאתם עורכים אינה חתונה מסורתית. אם כן – יש פתרונות יפים ויצירתיים גם לזה. בכל מקרה, אנחנו רוצים שתחשבו קצת על חתונה בשישי בערב. לדעתנו זה רעיון נפלא, מיוחד וייחודי, אשר יעזור לכם להפיק חתונה בלתי נשכחת ומוצלחת ביותר.

אז מדוע לא כולם עושים את זה? קודם כל, חתונה בשישי בערב אינה מתאימה לדתיים. שנית, אין אולם אירועים כשר, ורק באולם כשר ניתן כזכור להתחתן דרך הרבנות, אשר יכול להיות פתוח בשישי בערב. שלישית, רוב האנשים פשוט מקובעים על תבנית אחת של חתונות, ואינם פותחים את הראש לרעיונות יצירתיים.

חתונה בשישי בערב

אז איך עושים את זה? ובכן, קודם כל צריך למצוא מקום מיוחד במינו, אשר בו ניתן יהיה לערוך את החתונה בשישי בערב. זה יכול להיות כל מקום שאתם יכולים לחשוב עליו בטבע, כגון יער, חורשה, פארק, חוף הים, וכדומה. לחילופין, ניתן לשכור וילה, קומה במלון, בריכה, וכדומה. העיקר שהמקום יהיה מספיק נגיש, ושתהיה אפשרות לעצב אותו ולערוך בו חתונה כפי שאתם רוצים וחולמים.

לאחר מכן מגיע שלב העיצוב של המקום. צריך לחשוב כיצד ניתן לפנק את האורחים שלכם ככל האפשר, וכיצד לשלב בין האווירה המיוחדת של יום שישי לבין הקונספט של החתונה שלכם. כלומר, ביום שישי בערב, גם אם אתם לא דתיים, יש הרגשה מיוחד במינה. הרגשה של משהו חגיגי, הרגשה של ביחד, של משפחה, של קירבה ושל קדושה כלשהי, גם אם זו קדושה חילונית. מרכיבים אלה חייבים להשתלב בעיצוב שלכם בערב החתונה. כך תוכלו להפיק באמת את המיטב מחתונה בשישי בערב.

חתונה בשישי בערב

לבסוף, צריך לחשוב על התוכנית האומנותית. לאחר החופה, ניתן אולי לעשות משהו מיוחד ליום שישי בערב. משהו שכל האורחים יזכרו, ומשהו שיגרום לשחרור האווירה ולגיבוש הדוק ונעים יותר של כל הנוכחים באירוע הזה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)