55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

3 סיבות לקיים חתונה גלילית

מה מיוחד באזור הגליל ולמה כדאי להתחתן שם?

מעבר לקונספט מיוחד שבו ניתן לקיים חתונה – בחירת הלוקיישן חשובה לא פחות ובהחלט משחקת תפקיד מרכזי.

אחד היתרונות בארצנו הקטנה – ניתן להגיע לאזורים השונים לחלוטין מבחינת טופוגריה ונוף, במרחק נסיעה קצר של שעה או פחות. גם אם אין לכם לינק כלשהו לאזור הצפון, וגם אם 2 המשפחות שלכם מאזור המרכז – חתונה גלילית היא בהחלט אופציה מקורית שכדאי לכם לשקול. אז למה יהיה זה רעיון טוב לקיים חתונה באזור הגליל?

חתונה גלילית

1. הנופים

אי אפשר לדבר על צפון הארץ, והגליל בפרט, מבלי להזכיר את הנופים הירוקים, הנוף ההררי, המושבות הציוריות ואינספור אזורים קסומים בהם ניתן להתחתן עם אוויר צלול כיין ונוף מדהים ברקע. אם כבר מחליטים לקיים חתונה בגליל, אז מומלץ שזאת תהיה חתונה בטבע. על היתרונות של חתונה בטבע הרחבנו רבות – ובאזור הגליל לא חסרים לוקיישנים מעניינים.נוף גלילי

2. האוכל

חתונה גלילית יכולה להתשלב מצוין עם קייטרינג גלילי. הגליל ידוע לא רק בנופיו המקסימים אלא גם באוכל הכפרי, על טהרת הגבינות והיין – תוצרת מקומית משובחת. אם אתם לא ממש בקטע של חתונה חלבית – הבשר יכול להשתלב מצוין בקונספט.

אוכל בחתונה גלילית

3. המחיר

המחיר מאד תלוי במקום עצמו, אבל לעומת המחירים באזור המרכז והשרון, ניתן לקיים חתונה גלילית במחיר שפוי ולהתחיל את החיים המשותפים שלכם ברגל ימין.

4. האורחים מהצפון יהיו מבסוטים עליכם

נכון, זמן הנסיעה של האורחים היא לא הסיבה החשובה ביותר – אבל היי, אם יש לכם אורחים מהצפון, הם ככל הנראה ישמחו מאד שארגתם להם אירוע קל"ב 🙂

אנחנו בחברת Bebke נשמח לעמוד לרשותם ולארגן לכם חתונה גלילית שלא תשכחו – צרו קשר למידע נוסף >>

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)