55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

אתרים מגוונים לחתונה: היתרונות של חתונה בגינה

חתונה בגינה - אין ספק שזה יהיה אירוע בלתי נשכח

אם עוד לא החלטתם היכן לעשות את טקס חתונתכם, ובמקרה יש לכם או לאחד מבני משפחתכם גינה גדולה, שקלו לעשות את חתונתכם שם. חתונת גן עשויה לחסוך לכם המון כסף, יאפשר לכם לעשות טקס יפיפה, ויהיה לזיכרון מתוק לכם ולאורחיכם.

תפאורה טבעית ויפה

ישנה סיבה טובה מדוע אנשים מטפלים בגינתם, והיא בגלל שהגינות שלהם יפיפיות. חתונת גן תתקיים בדרך כלל תחת תפאורה טהורה שהיא קצת יותר אקראית מחתונות באולם אירועים, אך הרבה יותר יפה. בנוסף, תוכלו להתחתן תחת השמש, לתת לרוח לתפוס את בגדיכם לתמונות נהדרות, ואפילו להתחתן יחפים על הדשא אם תרצו!

אין צורך בדקורציה פרחונית

אווירה של חתונה בגינה

בגלל שהתפאורה כבר יפה גם כך, לא תצטרכו להוסיף כל דקורציה פרחונית, אלא אם תרצו. הגינה תספק את התפאורה המושלמת לחתונה שלכם, עם צבע וירק בפרחים. אם לגינתכם יש מזרקה או מפל מים, אפילו יותר טוב, ואם אינכם רגישים מדי תוכלו לצלם תמונות נהדרות של החתן מנשק את הכלה תחת זרם המים!

אפשרויות מובנות מיוחדות

זוגות רבים בוחרים להשכיר סוככים או רשתות לחתונתם, אבל להרבה גינות כבר יש אותם. כל שתצטרכו לעשות  בשביל לקיים חתונת גינה כמו שצריך הוא לעצב אותם קצת עם אריגים וקיסוסים, אלא אם כן, כמובן, כבר גדולים עליהם קיסוסים אמתיים.

אוירה אינטימית – חתונה קטנה בגינה

להבדיל מאולם אירועים גדול וקר, גינה היא מקום חמים שרוב האנשים נהנים להיות בו. האורחים שלכם יהיו רגועים יותר, ויש יותר סיכוי שייצרו קשרים עם אנשים אחרים ויהיו יותר משוחררים. בנוסף, חתונה בגינה יכולה להתקיים במגוון גדלים של גינות, ותוכלו למצוא גינות המתאימות גם לחתונות מתחת ל50 אורחים, בזמן שקשה למצוא אולם אירועים שלא ירגיש גדול מדי לאירוע קטן מסוג כזה.

חתונה בגינה

תמונות חתונה יפיפיות

אם תעשו חתונת גן, אתם בדרך הבטוחה לקבל תמונות מדהימות מהחתונה שלכם. רק תוודאו שהצלם בעל נסיון בצילום תחת תפאורת גן עם תאורה משתנה. בין אם מדובר ביום שמשי או מעונן, התמונות יתפסו לא רק את יופי התפאורה אלא גם את יופיו של חיוך הכלה והחתן ההורס.

אתרים פוטנציאלים לטקסי קבלת אורחים

הרבה גינות מצוינות גם לטקס קבלת האורחים, לא רק לטקסי הנישואין עצמם. בעצם זה אומר שהאורחים לא יצטרכו לטייל ושאתם לא תצטרכו לדאוג לשכור מקום נפרד לקבלת האורחים. במקום זאת, האורחים יוכלו להמשיך ליהנות מחתונת הגן גם במעבר בין הטקסים.

רוצים רעיונות נוספים של חתונות בחיק הטבע? ליחצו כאן!

רוצים שנעזור לכם להפיק חתונת גן חלומית? דברו איתנו!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)