55555555555555555555
חתונה בטבע, עיצוב והפקת אירועים

חשיבות של גנרטור גיבוי לחתונה או אירוע בטבע

בין אם אתם בוחרים לעשות אירוע בטבע או אם אתם צריכים גיבוי חשמלי באולם האירועים- אתם בהחלט צריכים גנרטור...

אנשים מיוחדים, אשר אינם מוכנים להתפשר ורוצים אירועים ייחודיים, בוחרים לערוך אירועים בטבע. זו יכולה להיות חתונה, אירוע משפחתי, מסיבת גיוס או כל אירוע אחר. קיום האירועים בטבע מקנה לאירוע אופי מיוחד שלא ניתן לקבל בשום אולם אירועים. לצד היתרונות שבקיום אירועים בטבע, הם גם מציעים אתגר ארגוני ולוגיסטי .

שירן ודורון

אחד הדברים אשר צריך לדאוג להם הוא גנרטור לגיבוי, סביר להניח שברוב המקרים זהו האמצעי היחיד להשגת אנרגיה חשמלית בשטח. אירוע ללא גנרטור נושא אופי של קומזיץ בצופים, זה נחמד אבל זה לא האירוע שבו אתם מעוניינים. אירוע או חתונה בטבע דורש גנרטור חשמלי, יש לו שימושים רבים: מערכות תאורה, מוזיקה, ציוד קייטרינג, מסכי וידאו ועוד אטרקציות שתבחרו לשלב באירוע מחייבים שימוש בגנרטור.

rothem-gabriel-design-web3

הגנרטור הוא מערכת פשוט למדי הפועלת על דלק או סולר ברוב המקרים ומשמשת להפקת אנרגיה חשמלית. גנרטורים מגיעים בגדלים שונים בהתאם להספק החשמלי. חלקם קטנים ונכנסים בקלות לתא המטען של הרכב וחלקם ענקיים המחייבים הובלה מיוחדת (זהו מידע חשוב למי שמנסה לארגן את האירוע בעצמו). חלקם של הגנרטורים פשוטים להפעלה וכל אחד יכול לתפעלם בקלות, אלו הם בדרך כלל כל הגנרטורים המשמשים לאירועים קטנים. לעומתם ישנם גנרטורים גדולים הדורשים תפעול מקצועי, אלו הם גנרטורים המתאימים לאירועים גדולים מאוד.

גנרטור הוא אמצעי הכרחי לקיים חתונות ואירועים בטבע. אך לא ניתן לסמוך על גנרטור אחד, חייבים מערכת גיבוי. הגנרטור הוא כל כך משמעותי באירוע, בלעדיו האירוע פשוט נופל. דבר שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם שיקרה. מסיבה זו מומלץ להשתמש במערכת גיבוי למקרה של תקלה.

Emma Ofer by Liron Erel 0125

אם אתם מקיימים חתונה בטבע, אתם ממש לא רוצים שבשיא הערב כאשר כולם רוקדים, פתאום תתרחש תקלה ותמצאו את עצמיכם בחשיכה וללא מוזיקה וריקודים. זה יכול להיות תרחיש מלחיץ מאוד ולא נעים, אף אחד לא רוצה לקחת את הסיכון שזה יקרה באירוע שלו. מסיבה זו יש לדאוג לגנרטור גיבוי באירוע.

 

אם אתם רוצים לארגן אירוע או חתונה כפי שצריך, אין צורך שתרכשו גנרטור, הפתרון המשתלם ביותר הוא להשכיר גנרטור. גנרטור הוא דבר יקר לרכישה והוא דורש תחזוקה, לעומת זאת השכרת גנרטור מאפשרת לכם ליהנות מגנרטור במחיר נמוך ומבלי להיות מודאגים מנושא התחזוקה. ישנם אנשים המתמחים בתחום ארגון האירועים בטבע, מוטב לתת להם להתעסק בנושא התחזוקה ובבחירת הגנרטור המתאים לאירוע.

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)