55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים

הפקת חתונת זהב

50 שנות נישואין זה בהחלט סיבה למסיבה! אז איך תפיקו את חתונת הזהב המושלמת...

חתונת זהב היא אירוע מיוחד במינו המציין 50 שנות נישואין!! קשה להאמין כמה אנשים עוברים במהלך 50 שנה ביחד. כל הזיכרונות, ההישגים, הכישלונות, הצאצאים, החברים והחוויות אשר צברתם במהלך 50 השנים האחרונות ביחד, יכולים לבוא לידי ביטוי מקסים ומיוחד באירוע חתונת הזהב שלכם.

העיקרון המנחה החשוב ביותר עבורנו במהלך הפקת חתונת זהב, הוא כי חתונת זהב חוגגים בוודאות רק פעם אחת בחיים. לכן, כל מה שאתם עושים – עשו עד הסוף, אל תעגלו פינות, ואל תנסו לחסוך במקומות מגוחכים וחסרי משמעות כביכול. הכל צריך להיות מוקפד ומושלם עבורכם ועבור האורחים שלכם.

הפקת חתונת זהב

בחתונת זהב נהוג לערוך בשנית את טקס החופה והנישואין. אתם יכולים לערוך בדיוק את אותו הטקס אשר ערכתם לפני 50 שנה, כולל הקרנת סרטון וידאו של החופה הראשונה שלכם, ולחילופין אתם יכולים להציג טקס חדש ושונה, הכולל יותר הומור ומציין חוויות ואירועים חשובים במהלך חייכם. ניתן כמובן לנסח כתובה חדשה ומקורית לגמרי, משום שאתם עדיין מחוייבים לכתובה הישנה ואין שום סיבה דתית לשנות אותה.

מומלץ לשכור את שירותיו של מנחה לאירוע. מנחה בחתונת זהב יוכל לארגן לכם אירוע מסודר יותר, מוקפד יותר ומוצלח יותר. הוא יודע כיצד לחלק את התפקידים השונים בין המשתתפים, והוא יודע כיצד לרתק את הקהל ואת האורחים במהלך הרגעים הפחות מעניינים.

הפקת חתונת זהב

רעיון מעולה לחתונת זהב הוא הפקת ספר משפחה, אשר מציג את כל בני המשפחה והאירועים המרכזיים בחייהם במהלך 50 השנים האחרונות. ניתן להפיק ספר משפחה לקראת החתונה, וניתן להתחיל ולהפיק אותו במהלך החתונה, כאשר המנחה יבקש ממשתתפים שונים לעלות לבמה ולספר את הסיפור שלהם.

תמיד ניתן לתבל את הערב בחידות ובשאלונים על החיים שלכם. ניתן לערוך משחקים שונים וכתבי חידות מעניינים. למשל, ניתן לשכור את שירותיו של דן חמיצר המפורסם, על מנת לערוך חידות מיוחדות ומפתיעות עבור האורחים שלכם. כל החידות כמובן צריכות להיות קשורות לחיים שלכם ולהיסטוריה שלכם. מומלץ להכניס פרטים אותם לא סביר שכולם ידעו, ובמיוחד לשתף את הילדים הקטנים במשפחה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)