55555555555555555555
הפקת חתונה

המשמעות של די ג'יי טוב לחתונה

איך חתונה יכולה לקום וליפול על בחירת התקליטן

אם חשוב לכם די ג'יי איכותי ולא סתם חאפר, אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא. במאמר זה נלמד מהו די ג'יי איכותי, למה כדאי להשקיע בדי ג'יי זה , ואיך נבדיל בין DJ שיעשה לנו את האירוע וכזה שממש לא.

אז מהו די ג'יי איכותי?

אם חשוב לך שהאירוע שלך יצליח, אתה חייב לבחור די ג'יי איכותי. די ג'יי איכותי הוא האדם עם התפקיד החשוב ביותר בחתונה, הוא זה שאחראי על המוזיקה וההרקדה של האורחים באירוע.

הוא זה שצריך להתאים את סגנון המוזיקה לאורחים ולחלקים שונים באירוע, זה מתחיל מקבלת הפנים לפני האירוע, דרך החופה או בבר מצווה, ועד לשלב הריקודים. כמובן שבכל חלק מהאירוע המוזיקה היא שונה, אם זה בהתחלה לפני החופה שהשירים הם שקטים הרגועים ועד שלב הסלואו הראשון, ובין אם זה לאחר שבירת הכוס שצריך להכניס שירים מקפיצים שיגרמו לאורחים לרקוד. כך שיש לו תפקיד מרכזי וחשוב עד סיום החתונה, לדאוג למוזיקה ולהרקדה ולאווירה טובה וכייפית.

למה כדאי להשקיע בדי ג'יי איכותי?

אם אתם רוצים שיזכרו את האירוע שלכם כאירוע טוב ואיכותי שנים רבות, רצוי להשקיע בדי ג'יי מקצועי ולא מישהו שעושה את צעדיו הראשונים בתחום. וזאת מכיוון שאת האירוע עושה הדי ג'יי, ללא מוזיקה והרקדה שקולעת לטעם האורחים ומניעה את האירוע, קשה להגיד שהאירוע מוצלח.

בבואנו לבחור די ג'יי, מומלץ מאד לבדוק את הרזומה שלו ואף להתרשם ממנו באירועים בזמן אמת. אם תתפשרו על די ג'יי ללא ניסיון תשלמו על כך ביוקר בהמשך. מה שיגרום למסיבה שלכם לרדת לטימיון, ולהיזכר כאירוע לא טוב.

ריקודים בחתונה

איך מבדילים בין די ג'יי איכותי ללא איכותי?

על מנת להבדיל בין די ג'יי איכותי ללא איכותי, יש כמה נקודות שעליכם לבדוק בטרם תשכירו את שירותי הדי ג'יי שלכם. ראשית, חובה שתהיה כימיה בין בני הזוג ובין התקליטן – אחרת, גם התקליטן המוביל בעולם (שזה די סובייקטיבי) לא יספק את הסחורה מבחינת הזוג. תקליטן טוב צריך להבין את הטעם של בני הזוג ואת הסגנון המוסיקלי אותו הם רוצים להשמיע בחתונה. שנית, הוא יגיע עם הציוד החדיש והאיכותי ביותר שכולל רמקולים נוספים, מערכת הגברה נוספת ועוד.

כאשר אתם מחליטים להפיק חתונה בעזרת חברת הפקות, ההחלטה הזו נחכסת מכם ואנו (או כל חברה אחרת לצורך העניין) דואגת לשדך לכם תקליטן מקצועי בהתאם לדרישות. בהצלחה!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)