55555555555555555555
עיצוב חתונות

חתונה בסגנון יווני

My Big Fat Greek Wedding...

חתונה בסגנון יווני כוללת הרבה מאוד שמחה, ריקודים, כיף והנאה של כל האורחים, ללא הבדל גיל, דת, מין ומוצא. לכן, זוגות לא מעטים מתעניינים בהפקת חתונה כזו. נכון, הדבר דורש לא מעט אומץ, והרבה מאוד תכנון, אבל תהיו בטוחים שהתוצאה בהחלט שווה את זה.

חתונה בסגנון יווני

כאשר אנחנו מדברים על חתונה בסגנון יווני, חשוב להבין כי ההצלחה טמונה בפרטים הקטנים. ברור כי אתם אוהבים את התרבות היוונית ואת ההיסטוריה היוונית המיוחדת והמפוארת, אבל רק בזכות תכנון קפדני ועמוק תוכלו לממש את הפנטזיה הזו שלכם ולהגשים אותה בחתונה.

חתונה יוונית מתחילה בשמלה יוונית. מדובר בשמלה יפה ומיוחדת, אשר מזכירה לעתים אלה יוונית. השמלה צריכה להיות נשפכת וארוכה, באופן אשר מבליט את הקימורים של הגוף. אפשר לוותר על מחוך או על חצאית, והתכונני להיראות בשלה וניחוחה ממש כמו אלה יוונית.

כעת הגיע הזמן לדבר על הנושא החשוב ביותר – עיצוב החתונה. העיצוב הוא למעשה המסגרת החשובה ביותר של החתונה שלכם. זו המסגרת אשר קובעת את כל האופי והסגנון של הפרטים השונים והקטנים בחתונה. הפרט הראשון הוא כמובן ההזמנה. יש להדפיס הזמנות בסגנון יווני, ובמהלך קבלת הפנים מומלץ להגיש לאורחים מתנה יוונית מקובלת, כגון בקבוקון שיכר אישי, או בקבוקון שמנים ארומטיים. כך נהוג ביוון, ואין כל סיבה לדלג על האלמנטים החשובים והיפים האלה.

חתונה בסגנון יווני

המוסיקה היוונית אולי מזוהה יותר מכל עם התרבות היוונית ועם הדימוי שיש לנו על יוון. חשוב מאוד לבחור במוסיקה יוונית איכותית, ובלהקה אשר מתמחה במוסיקה כזו, כולל כלים אותנטיים וזמרים המכירים את השפה היוונית.

עיצוב השולחנות הוא תורה בפני עצמה, במיוחד כאשר מדובר בחתונה בסגנון יווני. ניתן לעצב כל שולחן באמצעות קערת פירות גדולה ושופעת, ולא לשכוח כי בשלב כלשהו האורחים שלכם ייכנסו למצב הרוח המתאים וחלק מן הצלחות והסכו"ם יתחילו לעוף באוויר ולהתנפץ על הרצפה. יש להכין את בעל הקייטרינג לאפשרות הזו מבעוד מועד על מנת למנוע הוצאות ותביעות מיותרות לאחר מכן. כפי שאמרנו – הכל נמצא אי שם בפרטים הקטנים.

וכמובן תמיד אפשר להתחתן גם ממש ביוון …
רוצים לשמוע עוד פרטים על ארגון חתונה ביוון
לחצו כאן

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)