55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה היפסטרית – איך מתכננים בלי לתכנן ונשארים מעודכנים וייחודים?

מהי חתונה היפסטרית? כל הפרטים - כאן!

על השאלה מה זה היפסטר, נרצה לענות לכם תשובה לא מתוכננת: כי בעצם היפסטרים אמורים להיות אנשים שלא ממש שמים על המראה החיצוני שלהם, זורמים עם החיים, ובכלל הולכים נגד הזרם.

אבל בכל הנוגע לחתונה, אנחנו כבר נשברים, ותאמינו או לא כדי לתכנן חתונה היפסטרית צריך להיות היסטרים, ולא היפסטרים. וגם אם מדובר ב'חתונה בהפתעה' שזה הטרנד של ההיפסטרים, שפשוט מזמינים חברים למסיבה, ופתאום מופעים בבגדים לבנים עם רב במראה זרוקי, ומתחתנים, גם כאן צריך תכנון קפדני. אז איך מתכננים חתונה היפסטרית? פשוט מתחילים ברגוע…

לוקיישן לוקיישן לוקיישן

בכל הנוגע למיקום של החתונה את אולמות האירועים נשאיר לבר מצווה של הילד השלישי שלכם, לזמן בו כבר יגמר לכם הכוח לנסות להיות מגניבים. הפעם את עושים את זה בגדול!  המיקום הוא הדבר הכי חשוב בחתונה שלכם. חשבו על מיקום יוצא דופן. חתונה היפסטרית בדרך כלל מתחילה בשעות הצהריים, בחצר של בית  גדול, ביער, ליד אגם או נחל מדהים, באחוזה נטושה של הרוזן דרקולה. זכרו – הכל עניין של ארגון ותקציב. לעוד רעיונות ללוקיישנים מדליקים בטבע.

שתייה

בגדי יד שניה וזקן עד הברכיים

יד שניה והיפסטרים זה כמו השמן לרזה, אלביס לפאות, ושוטרים אמריקאים לדונאטס –מדובר באלמנטים שאינם נפרדים.

אין היפסטר שלא יודע מה זה חנות יד שניה ומסרק זקן או שפם. וכן גם בחתונה שלכם, אם אתם היפסטרים אמיתיים, את חליפת החתן תמצאו בחנות וינטג' איכותית ואת השמלה תוכלי למצוא בחנות יד שניה, ושאר חנויות הרטרו המציעות הינומות ושמלות סטייל כלתו של פרנקנשטיין או לפחות של חברותיה של רחל המשוררת. אין לך מה לעשות או לחפש בשדרת המעצבות.

אוכל שתיה – גבר אישה

הגשת אוכל עם מלצרים שישאלו עוף או דג? הצחקתם אותנו! אתם היפסטרים! זה חייב להיות קשה, ארעי, ומוגש בישיבה על סלעים.

את האוכל תוכלו להביא בעגלות מזון מגניבות כמו בשנות החמישים. עגלות מזון ציוריות הן המגמה האחרונה באוכל והיום כולם רוצים את הטורטיות שלהן איכותיות ומגניבות ומוגשות מחלון מגניב של רכב.

את האלכוהול תוכלו לשים בתוך אמבטיית קרח גדולה אן גיגיות פח ענקיות עם כל האלמנטים להכנה עצמית של קוקטייל מושלם. לא יודעים איך? גם לזה יש חברות בר והפקות שיכינו הכל בשבילכם. כולל מקומות ישיבה מקוריים ונוחי- – אל דאגה.

רשימה מוזמנים – את השכנים משאירים בחוץ

היספטר אמיתי יודע מי החברים שלו. והוא מזהה אותם לפי אורך הזקן וקוטר המשקפיים, ולכן השכנה שמחה מהבניין של ההורים בחוץ, וגם בן הדוד של האבא ממש לא נכנס. החתונה שלכם תהיה רק לחברים ומשפחה קרובה במיוחד.

כך שמי שמגיע לנשק ולחבק יהיו אנשים שמכירים שגם יביאו מתנה מפנקת – כמו שאנחנו אוהבים. אז קדימה להתחיל לתכנן!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)