55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב והפקת אירועים

4 פרמטרים לבחירת צלם לחתונה שלא יבאס

איך לבחור צלם לחתונה או האירוע שלכם, שבאמת יספק את הסחורה?

הצעת הנישואין עברה בשלום, קבעתם תאריך, בחרתם מקום והנה אתם נמצאים בשלב בו עליכם להחליט על הצלם שילווה אתכם לכל אורכו של היום המרגש ביותר בחייכם.

בחירה זו חשובה מאין כמוה והיא תשפיע הן על התחושה הכללית שלכם ביום האירוע והן על התוצר הסופי – האלבום. במאמר הבא תוכלו להבין מהם 4 הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת הצלם המושלם עבור החתונה ולמעשה עבור כל סוג של הפקת אירוע.

 רחבת ריקודים

1. רזומה ותיק עבודות– לפני שאתם מחליטים על בחירת הצלם, אתם כמובן נפגשים איתו לשיחת היכרות. אם לא גלשתם קצת באתר או בחשבון האינסטגרם שלו קודם לכן, תוכלו להתרשם מאלבומים אותם הוא יצר בחתונות קודמות בהן לקח חלק. העיצוב של האלבום והתמונות עצמן יוכלו לשקף לכם סגנון מסוים שמנחה את אותו צלם, ולהבין האם אתם מתחברים לאותו סגנון. צילום הוא תחום אמנותי לכל הדעות, אלבום תמיד אמור לספר סיפור, ולכן לכל צלם סגנון משלו וממש אפשר לראות את זה דרך התמונות. בנוסף, תיק העבודות של אותו צלם משקף את רמת הניסיון, המקצועיות, רזולוציית ואיכות התמונה ולכן פגישת ההיכרות חשובה מאין כמוה. נצלו אותה במטרה להתרשם מהצלם ולקבל החלטה לכאן או לכאן.

יתר על כן, במידה ואתם מקיימים אירוע מיוחד, כמו למשל חתונה בטבע, או חתונה לאור יום – מומלץ לוודא עם הצלם הספציפי שאכן יש לו נסיון ותיק עבודות הכולל צילומים מסוג כזה של אירועים.

2. מקצועיות– יש כאלה שיעידו כי ניסיון הוא הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים את הספקים שיעזרו לכם בהקמה ותכנון של יום החתונה שלכם. אחרים לעומת זאת טוענים כי צילום, בשונה מתחומים אחרים זה סוג של כישרון טבעי. הדעה שלנו היא שוב, על מנת לבחור צלם חתונה מקצועי, יש צורך לבחון את מקצועיות הצלם דרך התמונות אותן צילם בעבר ועל פי תיק העבודות ולאו דווקא על פי התקופה שבה שהוא מצלם. 

בפרמטר המקצועיות נכנס גם עניין הדיוק וההקפדה על לוח זמנים. עליכם לוודא שהצלם בו אתם בוחרים יגיע בזמן ליום הצילום, שכן מדובר ביום צפוף במיוחד בו יש להספיק המון דברים. בחנו את המקצועיות של הצלם על ידי שאילת שאלות שיעידו על כך, כמו למשל איך הוא ממליץ לתכנן את לוח הזמנים של אותו יום צילומים, באיזה מקרים הוא נתקל שאפשר ללמוד מהם וכדומה.

ריקודים בחתונה

3. המלצות– עידן האינטרנט בו אנו חיים הוא סוג של בועת המלצות מפותחת במיוחד. יש מגוון עצום של אתרים, במיוחד בתחום החתונות בהם אפשר לגלוש ולהתרשם מחוויות שזוגות שכבר התחתנו, חוו בעצמם. בנוסף אפשר להיעזר בהמלצות של חברים וקרובי משפחה שכבר עברו את התהליך, ואין כמו המלצה מחבר קרוב כדי לחזק את הבחירה שלנו. עם כל הכבוד לאינטרנט שיטת ה׳פה לאוזן׳ מנצחת כמעט תמיד!.

4. תקשורת– אולי טעינו שהשארנו את פרמטר התקשורת לסוף, שכן מדובר לדעתנו המקצועית, בפרמטר החשוב ביותר. הכימיה והתקשורת שנוצרת במהלך פגישת ההיכרות חייבת להיות חלק בלתי נפרד מההחלטה הסופית שלכם. הצלם בו תבחרו ילווה אתכם לאורך כל אותו יום, בו הרגשות יציפו אתכם. מהסיבה הזו בדיוק, אתם זקוקים למישהו עליו אתם סומכים, מישהו שיוכל להבין את הסיטואציה בה אתם נמצאים ולנתב את הרגשות הללו למקומות חיוביים במטרה ליצור סיפור מושלם שישאיר זיכרון מתוק.       

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)