55555555555555555555
אירועים עסקיים, הפקת חתונה

איך לבחור קייטרינג חיצוני לחתונה?

כמה טיפים שיוכלו להקל עליכם בבחירת הקייטרינג לאירוע שלכם...

דרך הקיבה אפשר להגיע לליבו של כל אדם, חוש הטעם והריח יכולים להכריע אהבת חינם או ההיפך ממנה. בהפקת חתונה אנו נוטים להשקיע בכל פרט ופרט ואין ויכוח על כך שהאוכל הוא האלמנט מרכזי כמעט בכל אירוע לא רק בחתונות.

איך לבחור קייטרינג חיצוני לחתונה

קייטרינג מותאם אישית

לכן, על מנת לאפשר לאורחים שלכם את ההנאה המרבית מהאוכל שבאירוע עליכם להיות מדויקים וברורים לגבי הרצונות הקולינריים המנצחים שלכם. בתעשיית הקייטרינג קיימות מאות חברות המתמחות בשירותי קייטרינג בסגנונות שונים ולכן אתם בתור צרכנים צריכים רק לבחור ולבחור נכון.

מבחר סלטים טבעוניים

טיפים לאיך לבחור קייטרינג חיצוני לחתונה…

  1. זמן האירוע – אם מדובר בחתונת ערב אז האוכל המוגש אמור להיות תואם את האווירה, ארוחות כבדות ויוקרתיות. מאידך אם מדובר בחתונת צהריים / בוקר אז האוכל צריך להיות יותר קליל ואולי אפילו על טהרת הצמחונות.

  2. סוג האירוע – במקרה הזה מדובר בחתונה ולכן צריך לדעת להיות ממוקדים על סגנון האורחים והגילאים. הכוונה שאם היה מדובר באירוע בר\בת מצווה אז חשוב לשכור שירותי קייטרינג שמתאימים לגילאים הללו. בחתונה אמנם זה מעורב אך הרוב הוא בוגר.

  3. מיקום החתונה – השתדלו לא להרחיק יותר מידי עם שירותי הקייטרינג, גם אם מדובר בחברה שאתם מרוצים ממנה כבר שנים אך היא מרוחקת ממקום האירוע אז שקלו זאת שוב. נדידה והסחבות מיותרת של המזון יכולה להוריד מערכו ובסופה של מערכה לפגוע ביום החתונה שלכם.

  4. תגיעו מכוונים מטרה – ולמה הכוונה? אם החתונה עומדת על קונספט מסוים חשוב שתתנו לו דגש גם כשזה נוגע לסגנון האוכל. חתונה כפרית יכולה להתאפיין בהגשה חלבית או טבעונית שמאוד נפוצה ורלוונטית בתקופה האחרונה, או למשל אם מדובר בחתונת נושא מוגדרת מראש כמו חתונה הודית אז כמובן שהאוכל בה יהיה הודי לכל צורותיו.

  5. האם שירותי הקייטרינג כוללים מלצרות? – זהו פרט חשוב מאוד, רוב שירותי הקייטרינג כוללים בתוכם שירותי מלצרות אך יש בודדים שלא וזה ידרוש מכם לשכור שירותים נוספים שאולי לא עדיפים לכם כלכלית.

  6. תעודות של העסק – שימו לב למידות הכשרות של הקייטרינג, שכמובן יהיו תואמות את אופי האורחים ויחד עם זאת שווה גם לבדוק לגבי הרישיונות.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)