55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב והפקת אירועים

חתונה ברגע האחרון? אין מה להלחץ! בבקה אלופים בתכנון חתונה בזמן קצר

כן זה יכול לקרות לכולנו, חתונה ברגע האחרון, אומנם זו יכולה להיות חוויה מלחיצה, אך ברגע שמוצאים את חברת ההפקות הנכונה לכם, הזמן הוא כבר לא הדאגה שלכם.

חתונה ברגע האחרון יכולה לנבוע כתוצאה מהריון בלתי צפוי, זוג שאנן ששכח להתחיל לתכנן או כמובן זוג שמאוהב עד העננים אחרי הכרות ממש קצרה ורוצה להעמיק את הקשר כמה שיותר מהר!  במידה והחלטתם לערוך את החתונה בטבע, התכנון של הרגע האחרון לא יקשה על בחירת הלוקיישן, אלא אם כן תבחרו לוקיישן פופולארי ותאריך פופולארי גם כן.

בשונה מחתונה באולם או גן אירועים, הטבע רחב ידיים ואין צורך להתמקח עם בעל האולם על תאריך זול יותר… אך חשוב לזכור שיש ספקים שכן סוגרים עמם תקופה מראש.

Ben Kelmer just married

חתונה ברגע האחרון, משמע חתונה תוך מספר או שבועות , תכנון באזק שהעקב אכילס שלו הוא  הסגירה עם הספקים: קייטרינג, צלם, מוסיקה, מאפרת, מעצב שיער וכדומה. מה שיכול כאן לעזור הוא לקיחת מפיק מקצועי שיוכל לעזור לתאם את כל הספקים 

במידה וגם ככה החלטתם ברגע האחרון שאתם רוצים להתחתן, ייתכן כי תאלצו להתפשר על תאריך החתונה ועל היום בשבוע.

ברגע שבחרתם את האופציות שלכם, הגיע הזמן לשנס מותניים ולהתחיל לעבוד קשה, אלא אם כן החלטתם שאת העבודה הקשה תעשה חברת הפקות ואתם רק תמשיכו לאהוב.

אז יש תאריך, יש לוקיישן ועכשיו צריך להחזיק אצבעות שכל הספקים פנויים בתאריך שבחרתם! ברגע שתעבדו עם חברת הפקות, הם ידאגו לשריין את הספקים הטובים ביותר לאירוע שלכם ובמידה והספקים שרציתם לא פנויים, הם ימצאו עבורכם את הספקים הנכונים לכם, בהתאם לסגנון ולאופי הפרטי שלכם.

במידה והיו כאלו שאמרו לכם שתאלצו להתפשר מאחר ואתם מתכננים חתונה בדקה ה 90, אל תקשיבו להם, תקשיבו לעצמכם! כשמדובר בחגיגה של אהבה, אף אחד לא יעצור בעדכם לערוך אותה…

תוכלו להגשים את החלומות שלכם ולו בזמן הקצר ביותר, בעזרה של מפיק אירועים איכותי ומנוסה, שיודע בדיוק איך להציל את המצב, בכל מצב. מפיקי אירועים בעלי ניסיון רב שנים, מה שאומר שיש להם  הרבה קשרים  בעולם החתונות וזה בדיוק מה שתזדקקו לו בארגון חתונה מהירה!

אין הרבה זמן למחשבות!
ליחצו כאן לשיחת ווטסאפ שתעזור לכם לסדר את המחשבות

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)