55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע, כללי

דברים חשובים שצריך לדאוג להם בחתונות טבע

חתונות טבע הן כבר מזמן לא טרנד. זוהי הבחירה המובילה עבור זוגות רבים, שמבינים, שהתפאורה המושלמת לכל חתונה היא זו שקיימת מסביב, באופן טבעי.

יחד עם זאת, ארגון חתונות בטבע עשוי להיות מורכב יותר מארגון חתונות באולם, או גן אירועים, פשוט כי צריך להקים את כל האלמנטים החשובים לחתונה, שלא קיימים בטבע.

אז איך מארגנים חתונת טבע עם כל מה שצריך?

הבסיס – ארגון חתונת טבע מאפס

כשאתם בוחרים לוקיישן טבעי מושלם ומרש לחתונה שלכם, אתם צריכים לזכור, שהטבע הוא אמנם המקום היפה והרומנטי ביותר שניתן לבלות בו בערב החשוב של חייכם, אבל חסרים בו אלמנטים בסיסיים לקיום אירוע נוח ונעים. ולכן חשוב לדאוג ל:

  • שירותים ניידים
  • מקומות חניה
  • גישה נוחה לאזור האירוע
  • גנרטורים ותאורה
  • מקומות ישיבה, שולחנות וכיסאות
  • מערכת הגברה למוסיקה
  • מיזוג מתאים לעונה
  • קירוי מעוצב, להגנה מפני שמש חזקה, או גשם, או רוח.

כל האלמנטים האלה נחשבים מובנים מאליהם, כשאתם מקיימים אירוע במקום סגור, אבל כאשר מארגנים חתונה בטבע, צריך לדאוג להם מראש, הרבה לפני שמתחילים לחשוב על קייטרינג, די ג'יי וצלם.

בחירת ספקים לחתונה בטבע

אלמנט חשוב נוסף, שלא תמיד לוקחים בחשבון כאשר מארגנים חתונה בטבע, הוא בחירת ספקים מתאימים. מלבד היותם מתאימים לקונספט ולטעם האישי שלכם, ספקים בחתונת טבע צריכים להיות מסוגלים להגיע עם כל הציוד, החומרים והצוות שלהם למקום האירוע.

הם צריכים להיות ערוכים לביצוע העבודה שלהם בתנאי שטח, בין אם מדובר על מצלמות מיוחדות, מזנון מצויד בהתאם, דיג'יי שיכול להתחבר לגנרטור, או נגנים שלא מפריע להם קצת חול על כלי הנגינה.

להכין את האורחים

לקראת חתונה בטבע, מומלץ ליידע את האורחים באיזה סוג של לבוש כדאי להם להגיע. כדאי גם להכין להם מראש מפת הגעה לשטח האירוע, כדי לוודא שיצליחו להגיע בשלום.

החלק היצירתי של ארגון חתונה בטבע

אחרי שדואגים לכל האלמנטים הבסיסיים בארגון חתונת טבע, אפשר להתחיל להנות מהחלק היצירתי: בחירת קונספט, צלם, דיג'יי, מוסיקה, קייטרינג, עיצוב ומזכרת לאורחים.

היתרון בחתונת טבע הוא, שאתם יכולים לבחור את כל האלמנטים היצירתיים האלה לפי הלוקיישן שבו מתקיים האירוע. כך למשל, חתונה ביער יכולה להיות בסגנון כפרי, עם עיצוב באמצעות שרשראות תאורה ואלמנטים תלויים אחרים.

חתונה במדבר יכולה להיות מושלמת למי שמעדיף אירוע שקט ונקי, או דווקא באווירה של מידברן.

ואילו חתונה על החוף מתאימה למגוון קונספטים, החל באירוע בסגנון טרופי, או ג'מייקני, או בסגנון עיירת גולשים.

לסיכום

אמנם מדובר על ארגון והפקה מורכבים, של חתונת טבע, אבל האווירה המיוחדת, הנופים המרהיבים ויותר מכל – האהבה – מנצחים הכל. אם אתם רוצים להפיק חתונת טבע מושלמת, בלי להסתבך, שיהיה בה כל מה שאתם חולמים ועוד הרבה יותר – דברו איתנו ונשמח לעמוד לרשותכם!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)