55555555555555555555
כללי

מתכננים להתחתן בחוץ? כל הטיפים החשובים!

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנחנו יודעים עליכם דבר אחד בוודאות: אירוע חתונה התחום לארבעה קירות הוא לא ממש הסגנון שלכם. ומה כן? חתונת חוץ הנערכת תחת כיפת השמיים! אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך (רמז: צפויה לכם דרך מרגשת ומלאה באהבה!), אנו מבקשים לחלוק אתכם 4 טיפים לארגון אירוע חייכם!

1.הפקת חתונת חוץ מתחילה בהגדרת תקציב

יתכן וכבר חקרתם, בדקתם והעמקתם בנושא חתונות חוץ, כך שאתם כבר יודעים כי הפקתן נוטה להיות מאתגרת ומורכבת יותר. האתגר העיקרי? "לבנות" את האירוע (ממש כך!) בהתאם לציפיות, המשאלות והתקציב שלכם. כל עוד הייתם בוחרים להתחתן באולם, הרי שהייתם מקבלים הצעת מחיר המגלמת בתוכה את עלות המנה, השכרת המקום, עיצוב בסיסי, תאורה והגברה וכן הלאה.

2.אל תצניעו את "החוץ", החצינו אותו!

להתחתן בחוץ זה אומר גם ליהנות מכל השפע שיש לטבע להציע לכם! כשמדברים על חתונות חוץ, מדברים כמובן על חתונות בפארקים ובגנים, ביערות, שמורות טבע, בים ועוד. מכאן, שצפויה לכם תפאורה טבעית מרהיבה (!), כזו הנשענת על אוצרותיו הנדירים ועוצרי הנשימה של הטבע.

שירותי עיצוב בסיסיים אמנם יהיו נחוצים לכם בכל מקרה, אך כדאי לטפח מודעות לתפר הדק שבין עיצוב אלגנטי ונעים, ובין עיצוב המטשטש את הטבע.

3.באילו עונות ניתן להתחתן בחוץ?

אי אפשר לדבר על טיפים לחתונות חוץ מבלי לדבר על העונות בהן ניתן לחגוג אותן. נתחיל בדבר החשוב ביותר: גם אם אתם מגדירים את עצמכם כהרפתקנים, "זורמים" וספונטניים, אל תעמידו למבחן את מזג האוויר. ומדוע אנו מדגישים זאת? משום שהיו מקרים בהם זוגות התעקשו להתחתן בחוץ בחורף מתוך מוטיבציה כלכלית (בחתונות החורף ספקים נוטים להציע דילים / הנחות / הטבות).

אתם כבר בטח מתארים לעצמכם מה היה מחירו של ההימור הזה: גשם בחתונה. כל עוד אתם בוחרים להתחתן בחתונת חוץ, התמקדו על תחילת האביב עד סוף הקיץ/תחילת הסתיו (אפריל ועד אוקטובר).

4.בדקו היטב (!) את נושא הנגישות

באולמות אירועים ישנה מודעות גבוהה לכל נושא הנגישות. ובחתונות חוץ? יש לטפח את אותה המודעות. זוגות שבוחרים לארגן ולהפיק את חתונתם לבד, עלולים בתום לשכוח לבדוק/לבסס נגישות. זו דוגמא קלאסית עד כמה חשוב להסתייע בחברת הפקות מקצועית ומנוסה כדוגמת BEBKE לארגון חתונת חוץ.

שימו לב: גם אורח אחד בלבד הזקוק לדרך נגישה, מצדיק היערכות וביסוס תשתיות מתאימות.

אהבתכם בוערת מבפנים ואתם לא יכולים לחכות להוציאה החוצה בחתונת חוץ? אנחנו ב-BEBKE נשמח להפיק בעבורכם את אירוע חייכם לדיוק! לפרטים נוספים ותיאום פגישה, התקשרו כעת – 09-7990220

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)