55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה בסגנון איטלקי

על חתונה בסגנון איטלקי חשבתם? כל הטיפים והרעיונות...

אם אתם עומדים בפני תכנון חתונה, ואתם מעוניינים להפיק חתונה מיוחדת במינה, שונה, איכותית וברמה גבוהה ביותר – יכול מאוד להיות שחתונה בסגנון איטלקי תתאים לכם. בואו ונראה במה מדובר, וכיצד תוכלו להפיק חתונה מושלמת וייחודית.

אנשים רבים מתחברים מאוד לסגנון האיטלקי. זה יכול להיות בגלל שהם למדו באיטליה, ביקרו באיטליה, אוהבים מוסיקה איטלקית, אוהבים אוכל איטלקי, או סתם מרגישים חיבור מיוחד לתרבות היפה הזו ולמסורת הייחודית של האיטלקים. בעיקר, חתונה בסגנון איטלקי מספקת לכם את האפשרות להתחתן בסגנון של "פעם". כלומר, הרעיון הוא ליצור משהו אישי יותר, המבוסס על אווירה ביתית, צבעונית, שמחה וחמה.

חתונה בסגנון איטלקי

ניתן לחשוב על מספר קונספטים לחתונה בסגנון איטלקי. כך למשל, ניתן לחשוב על האווירה המיוחדת של השוק האיטלקי. כאשר מדובר באווירה כזו, ניתן לחשוב על עיצוב באמצעות מפות משובצות, עשבי תיבול רבים כנהוג באיטליה, והרבה מאוד שילוב בין הצבעים אדום ולבן. ניתן לקיים את החתונה במקומות רבים, ולאו דווקא באולם אירועים. למשל, אם יש לכם חצר גדולה ויפה, ניתן בהחלט להפיק שם את החתונה. צריך לקשט את החצר בסגנון המתאים, כמו למשל עם שרשראות יפות וצבעוניות, ולעצב אותה בסגנון איטלקי יותר עם שלטים מעץ וארגזים ישנים מעץ. לא לשכוח להעניק את הלוק האיטלקי האולטימטיבי – עגבניות ועגלות, בעזרתם ניתן בהחלט ליצור אווירה של יריד או שוק בסגנון איטלקי.

חתונה בסגנון איטלקי

אחת הבעיות אשר עולות כאשר עורכים חתונה בחצר פרטית, היא המוסיקה. כידוע, אסור להשמיע מוסיקה רועשת לאחר 11 בלילה, והשכנים יכולים להזמין משטרה בשעה הזו ולסגור לכם את החתונה. על מנת להימנע מעגמת נפש, ניתן לחשוב על פתרון יצירתי כמו מסיבת אוזניות. הצעירים יוכלו להמשיך לרקוד בלי שום בעיה עם האוזניות, והמבוגרים בוודאי יודו לכם משום שהם יוכלו להמשיך לשוחח מסביב לשולחנות ללא רעש המוסיקה.

לסיכום, חתונה בסגנון איטלקי מאפשרת לכם להכניס את האהבה שלכם אל תוך האירוע, ואת החיבור המיוחד שלכם לאיטליה, כולל האירוח, האוכל, המוסיקה, העיצוב ועוד. אין ספק כי ניתן ליצור אירוע מקסים ומיוחד במינו, אשר יהיה אינטימי הרבה יותר וימלא את אלבום התמונות שלכם בתמונות מיוחדות וזוהרות.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)