55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

הפקת חתונות בקיבוץ

כל מה שרציתם לדעת על תכנון חתונה בקיבוץ...

אם אתם רוצים לקיים את החתונה שלכם בקיבוץ, קראו את המאמר הבא. זה יכול להיות הקיבוץ בו אחד מכם גדל, או כל קיבוץ אחר אשר מסכים לארח את החתונה שלכם. מה שבטוח הוא שחתונה בקיבוץ תהיה פסטורלית, נעימה, חגיגית, וקסומה. מדובר למעשה במעין חזרה אל העבר. חזרה אל הערכים שהיו פה פעם, חזרה אל המקומות בהם רבים מהם גדלנו, וחזרה אל הצניעות והקסם שיש במקום מיוחד כמו הקיבוץ. בנוסף, יש משהו בקיבוץ (ברובם לפחות) שמזכיר מאד אווירה של טבע, פתיחות וחופש (מידע נוסף על חתונות בטבע).

הפקת חתונות בקיבוץ

למרות כל אלה, חתונה בקיבוץ לא צריכה להיות דלה, כפי שהיה בשנות החמישים. החתונות הנערכות כיום בקיבוצים הן חינניות, מיוחדות ומרהיבות. אולי הן לא מנקרות עיניים, אבל מי שרוצה לנקר עיניים כנראה שלא בוחר בקיבוץ.

אם מדובר בקיבוץ בו אחד מבני הזוג גדל, הדבר בהחלט יקל על הפקת החתונה שם. יחד עם זאת, גם אם לא גדלתם בקיבוץ הזה, אין שום בעיה להפיק מאפס חתונה במקום. חשוב מאוד לתכנן את הכל לפרטי פרטים, ואם אינכם בטוחים כי אתם יכולים לעשות זאת לבדכם, חשוב להיעזר בתמיכה של חברים, משפחה, או אפילו תמיכה מקצועית.

הפקת חתונות בקיבוץ

הדבר הראשון הוא בחירת המיקום. חשוב לבחור במיקום אשר יוכל לענות על כל הדרישות שלכם, ובמיקום בו אכן יהיה אפשרי להפיק חתונה. למעשה, חתונה בקיבוץ דומה מאוד לחתונה בטבע, ולכן אתם יכולים לקרוא הרבה על הנושא באינטרנט ולקבל רעיונות מיוחדים ומקוריים מחתונות של אחרים.

לאחר מכן, יש להתחיל ולגבש חזון. כלומר, יש לבחור בקונספט לחתונה. הקונספט הוא המסגרת הכללית אשר מציבה את הדרישות הבסיסיות מכל אחד מן האלמנטים השותפים לתהליך. כך למשל, התאורה צריכה לענות על הדרישות האלו ולהתאים לאווירה הכללית שאתם רוצים להשיג בחתונה. סידור השולחנות גם הוא חייב להיות תואם לאיזשהו רעיון כללי אשר החתונה שלכם מציגה.

החלק הקשה הוא העבודה מול הספקים. מדובר בעשרות ספקים מולם תצטרכו להיות בקשר, וביניהם תצטרכו ליצור תיאום אשר יבשיל לכדי הגשמת החזון שלכם. לא כולם מצליחים לעמוד בעומס הזה, וזו נקודה בה בהחלט מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע בתחום.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)