55555555555555555555
הפקת חתונה

הפקות יוקרה מהפנטות

מתכננים את חתונת חלומותיכם? כאן תקבלו טיפים להפקת חתונה יוקרתית...

אנחנו ב"בבקה" יודעים לתת לכל אירוע את האופי המתבקש, מהגדול לקטן, מהפשוט למלכותי והכול בזכות הזוגות הנפלאים והמעניינים שאנו פוגשים בדרך. הפקות יוקרה הן מיוחדות כמו כל ההפקות שלנו, אך דורשות הקפדה יתרה על כל הפרטים. הפקת יוקרה בין אם זה אירוע משפחתי או כל אירוע אחר מסוגו היא הפקה מלאת פרטים שדורשת אנשי מקצוע פעילים ובעלי ניסיון רב בתחום. הפקות יוקרתיות וגדולות אינן יכולות לאפשר לעצמן טעויות וקיצורי דרך.

כשם שניסיוננו הרב בהפקות שונות הוכיח את עצמו כך גם בהפקות יוקרה. תוך כדי הכרת השוק ואנשי המקצוע הנכונים, הכרת בעלי האירועים והמקומות הרבים שפרוסים בארץ אנו יודעים לבחור נכון ולהפוך את האירוע לכזה שיישאר נוצץ גם שבוע אחריו.

מה דרוש בהפקות יוקרה?

הפקות כאלה דורשות כמות גדולה של אנשי צוות. לרוב הפקות יוקרתיות הן הפקות גדולות משתתפים ולכן דרושה הקפדה יתרה על כל תחום בהפקה. והכי חשוב שעל אף הגודל שבדבר מוזמני האירוע ירגישו בנוח מתחילת האירוע עד סופו. האוכל צריך להיות פחות עממי, השף והקייטרינג צריכים להיות ידועים בשמם הטוב ובניסיונם הרב בהגשות גורמה לקהל עמוס, ההקפדה על דיוק המנה על אף שהיא נעשית כמה מאות פעמים בערב אחד צריכה להיות שמרנית ונכונה.

DSC_0121_aj

זה אינו מובן מאליו מאחר וקיימות חברות קייטרינג רבות שמתמחות בבישול ביתי או בבישול עממי וחשוב להבדיל ביניהם. יחד עם זאת בחירת המקום יכולה להיות מכריעה בנושא, כי קיום הפקות יוקרה במקומות שאינן מאפשרים את התשתיות הנכונות והנוחות לבעלי המקצוע ולמוזמנים יכול להרוס הפקה שלמה. בנוסף עיצוב יוקרתי הוא לא עיצוב רגיל, את השימוש באלמנטים מיוחדים ובעלי אופי קלאסי מודרני ניתן למצוא במקומות מאוד ספציפיים שדורשים הכרה מעמיקה של שוק האירועים ושיתוף פעולה ארוך טווח עם בעלי העסקים בתחום. אלו הם אלמנטים מעטים בכל המרכיבים של הפקות יוקרה ומשום היותן הפקות כאלה נדרש יחס יותר אישי ולכן גם הכשרת צוות גדול ומיומן שיתאים את דרישות האירוע.

הפקת חתונת זהב

מפאת ניסיוננו בתחום ההפקות אנו ב"בבקה" נדע למי לפנות על מנת להפוך את האירוע שלכם ליותר ממושלם. התקציב הכמעט חופשי בהפקות כאלה מאפשר לנו לעוף עם הדמיון ולהיכנס אל תוך עולם קסום ומהפנט שנחלוק אותו יחדיו

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)