55555555555555555555
עיצוב חתונות

חתונת שוק בסגנון שיק

תרצו להעניק לחתונה שלכם מראה של שוק איכרים ססגוני? כל הפרטים במאמר הבא...

מחפשים רעיון נפלא ומיוחד לחתונה איכותית, יוצאת דופן ובלתי נשכחת? חתונה בסגנון שוק בהחלט יכולה להתאים לצרכים ולמטרות שלכם. מדובר כמובן בחתונה ברמה גבוהה מאוד, אשר כוללת בתוכה מרכיבים שונים מהעולם הנפלא של השוק.

מאז ומתמיד בני אדם נהגו להיפגש במסגרת השוק על מנת להחליף מצרכים, חוויות וסיפורים. השוק בהחלט מספק לנו מסגרת נהדרת ומיוחדת לעריכת חתונה פנטסטית, משום שיש לו את כל המרכיבים שאנחנו מחפשים בחתונה – מפגש נעים ואיכותי בין אנשים רבים, אוכל, טעימות רבות, שתיה, סיפורים, חוויות, והמון המון תמונות יפות ומרגשות.

חתונה בסגנון שוק

בואו ונחשוב רגע על השוק. לרוב אמנם לא מדובר באותה זירה יפה כמו שאנחנו מכירים משוק האיכרים הפועל בתל אביב, או משווקים יוקרתיים שונים ברחבי העולם. אם נחשוב רגע על שוק מחנה יהודה בירושלים, הרי שמדובר בשוק מלוכלך מאוד, אשר לא נראה קורץ במיוחד ומתאים לחתונה. יחד עם זאת, כל הרעיון הוא לקחת את המרכיבים היפים של השוק, ולדעת לשלב אותם בתוך הקונספט של החתונה שלכם. כלומר, עליכם לקחת את האווירה המיוחדת, את המפגש בין האנשים, וכמובן את האפשרויות הקולינריות הרבות והמגוונות אותן השוק מציע למבקרים, ולהכניס אותן אל תוך האירוע שלכם.

חתונה בסגנון שוק

כאשר מדובר על חתונה בסגנון שוק, חשוב מאוד לבחור במקום יפה ואיכותי לאירוע. מומלץ כמובן שיהיה זה מקום בטבע, משום שהטבע מספק לנו את כל האפשרויות המתאימות לעריכת שוק אותנטי, יפה ומיוחד. מומלץ לבחור במקום עם הרבה מאוד ירוק, כמו יער או חורשה, למרות שגם באזורים אחרים בארץ, כגון בנגב הצפוני, ניתן בהחלט לערוך שוק עם רמה גבוהה דיה של אמינות.

הנושא החשוב ביותר, מלבד בחירת המקום והעיצוב, הוא האוכל. בשוק אנשים מצפים למגוון רחב מאוד של אפשרויות לטעימות מיוחדות ושונות, ולכן חשוב לספק להם בדיוק את זה. מומלץ מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע ברמה גבוהה, העוסק בתחום האוכל וההסעדה, ואשר מתמחה בעריכת אירועי טעימות ברמה גבוהה מאוד. חשוב להקפיד על המרחב והמגוון, על מנת להעניק תחושה מיוחדת של סקרנות ושל הרפתקנות, כפי שאנחנו מכירים מהשווקים הרגילים.

למידע נוסף – צרו קשר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)