55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה, הפקת חתונה

חתונה במושב – הכי טבעי שיש

חשבתם על חתונה במושב? אנחנו לגמרי בעד...כל היתרונות לפניכם

בשנים האחרונות זוגות רבים מעוניינים לערוך את יום נישואיהם בלוקיישן שפורץ גבולות מפס הייצור הנדוש של האולמות וגני האירועים המוכרים.

הרצון להביע את הייחודיות הזוגית, להתחבר לאדמה ולשורשים הארץ ישראליים, ליהנות מקסם הטבע, מרחביו והאוויר הפתוח, מביא זוגות רבים לבחור לקיים את יום חגם בחתונת מושב פסטורלית.

לרוב יהיו אלו זוגות שאחד מהם גדל במושב והבחירה בלוקיישן זה היא כל כך טבעית שכן מדובר בגינת בית ילדותו או השטח החקלאי שצמוד לו. אך גם זוגות עירוניים לחלוטין יכולים למצוא מושב שקסם להם ולערוך בו את חתונתם, שכן מושבים רבים הפזורים ברחבי הארץ מקיימים אירועים בשטחם וישמחו לארח אתכם ביום שמחתכם.

חתונה במושב

יתרונות של חתונה במושב

חתונה במושב דורשת הכנה מקדימה והפקה מורכבת שכוללת אינספור פרטים ומשימות מקדימות: מהכנת השטח שנבחר במושב והתאמתו לקיום אירוע ועד דאגה לשירותי קייטרינג, הזמנת מערכות ישיבה והצללה, מערכות הגברה ותאורה, גנרטורים ואפילו הקמת רחבת הריקודים, בר ושירותים ניידים.

על אף ההיערכות המדוקדקת והטרחה הרבה שצפויה לכם, אין ספק שחתונת מושב תהיה יוצאת דופן, אינטימית ותיזכר לשנים בזכות המקוריות והיופי שלה. אם בחרתם בחתונת מושב, כדאי לכם לבנות תוכנית עבודה מסודרת ולהיעזר בבני משפחה וחברים שייקחו חלק בהכנות הדרושות ויוסיפו טאצ' אישי וסנטימנטלי לאירוע. היציאה מכותלי האולמות ומכבלי הסטנדרטים הקבועים שהם בד"כ מכתיבים, מזכה אתכם בחופש יצירה, דרור לדמיון ומרחב פעולה ותמרון מגוונים.

מנגד האחריות על כלל הארגונים וההכנות היא עליכם במלואה, ויכולה לערער גם את הזוגות הרגועים והעצמאיים ביותר. כדי להגשים את חלומכם למציאות בניחותא, ללא לחצים או חלילה פספוס של פרטים מהותיים, רצוי לשתף פעולה עם צוות הפקה מיומן ומקצועי שילווה אתכם באופן אישי ויסייע לכם לתפור את הערב לפרטי פרטים, בהתאם לתקציב שתגדירו לעצמכם ובהתאם לאווירת הכפר המבוקשת.

אלמנטים מן הטבע, פריטי עיצוב מן המשק החקלאי והתמזגות עם הסביבה והמשפחה יהיו משמעותיים ומורגשים בערב שלכם. בליווי צוות ההפקה הנכון, תוכלו להתפנות לשאר המשימות הצפויות לכם לקראת האירוע בראש שקט, ליהנות גם מהתהליך ובעיקר מהחתונה המיוחדת והמושבניקית שלכם.

 אם חתונה במושב מעניינת אתכם, אולי תהיו מעוניינים גם בהפקות הבאות:

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)