55555555555555555555
הזוגות של בבקה, חתונה בטבע

להביא את פלורנטין אל הטבע

החתונה של נועה ואופיר

היא בת 27, מפיקה עצמאית באירועי תרבות, הוא בן 28 בימים אלו מסיים לימודי מדעי הצמח בפקולטה לחקלאות, מתגוררים יחד בתל אביב ונהנים מהשקט האישי שלהם, אך גם מהרעש של העיר! אל האתר של "בבקה" הם הגיעו ממש במקרה ומשם זה הפך לסיפור אהבה כשהבינו שיש מי שיעשה עבורם את העבודה, אך בדיוק כמו שהם אוהבים! קונספט האירוע היה פאב תל אביבי בשטח עם מוסיקה מעולה עליה ניצח גל כדן, אוכל טוב, אווירה נעימה והמון חברים ומשפחה! בחתונה שלהם הם החליטו להביא את פלורנטין אל הטבע

בבקה

נועה, מדוע דווקא בבקה?

"רציתי ליהנות מהערב אז החלטתי להפקיד את ההפקה על אחרים, למרות שיכלתי להפיק את האירוע בעצמי, לאור העובדה שזו גם העבודה שלי. אחי מצא את האתר של בבקה במקרה וממש התלהבנו ממה שראינו!  זה נורא התאים לאופי שלנו וזה מה שחיבר אותנו אל גב וענבר מלכתחילה, הם יודעים לקרוא את הזוג וליצור עבורו עולם משלו. נורא התחברנו אל ההפקות בשטח ואהבנו שכל הפקה נראית שונה מהשנייה, הם משתמשים באביזרים שנראים מיוחדים ומעניינים, הרבה דברים נראים כאילו נבחרו במיוחד לאירוע הספציפי. זה הכי דיבר אלינו."

בבקה

הייתם עושים משהו שונה?

" לא היינו עושים שום דבר באופן שונה, אכלנו להם את הראש, אבל הם ללא ספק יודעים מה הם עושים וכל מה שרצינו היה שם."

מה היה הקונספט של האירוע שלכם?

" הקונספט של האירוע השתנה אינספור במהלך הדרך, הוא התחיל בטברנה יוונית והתגלגל לאווירה של כמו לרדת לפאבים בפלורנטין מתחת לבית, אבל הכול היה בשטח. כאילו העתיקו את תל אביב לטבע. את השולחנות הארוכים ניתן לראות היום בהרבה מקומות, אך עבורנו זה חידש ולמרות שהרבה מהמכרים שלנו היו נגד הרעיון, הם כל כך נהנו מזה שכולם היו בשורה של אנשים, אחד לצד השני וזה הרגיש חמים ונעים, כמו ארוחה משפחתית ענקית."

bebke

מה היה מיוחד באירוע?

 "הכול היה מיוחד וקלע בול לטעמנו! הבר בעמדת הדי ג'יי אותה גב הגאון ייצר במיוחד באמצעות המשטחים של אבא שלי, יחד עם בר מגניב שהוא עמל על הקמתו.  האירוע עצמו היה בתוך הכרמים, כך שהשולחנות השלימו את הרצף והדבר הכי מגניב היה שהייתה חלוקה לשני מתחמים, באחד היו הצעירים לו קראנו "ויקי כריסטינה"- כמו פאב בפלורנטין עם כיסאות ושולחנות בר עם סכו"ם במרכז השולחן. הייתה שם אווירה קלילה ונינוחה, של בילוי בין חברים. במתחם השני ישבו המבוגרים והמשפחות בשולחנות רכבת והיה ניתן להרגיש את האווירה החמימה והמשפחתית שהייתה במתחם. בנוסף לכך, כל האירוע היה ממותג על פי הטעם האישי שלי ושל אופיר, היו על השולחן פלייסמנטים עם צבעים רכים, קשיות בהתאם, פרחים שנראו כאילו נקטפו זה עתה, צמידים עם רווקים ותפוסים חולקו לאורחים, לוחות גיר עליהם היו כתובים השמות שלנו כמו ילדים, פשוט מושלם."

noa-ofir-1283noa-ofir-1406noa-ofir-1374

מה ההמלצה שלך לזוגות של בבקה?

"באופן כללי אם הייתה לי אפשרות, הייתי שמחה לתת לבבקה לעשות את הכול ולא להתערב כלל. הם שיתפו אותנו ברעיונות חדשים שהלהיבו אותנו וזה היה מספיק כדי להבין שהם יודעים מה הם עושים!  אני ממליצה לבחור ספקים שיש עמם חיבור מידי, כך אפשר לדעת שזה ספק שטוב לחתונה. במידה ונתקלתם בספקים שיש איתם בעיות מלכתחילה, עדיף לוותר, כי בחתונה תתאכזבו. בתחילת הערב, לשחרר הכול וליהנות מהערב בלי לחשוב על כל פרט. אנחנו ללא ספק שחררנו, אפילו מאוד, אכלנו מהאוכל וממש נהנו מכל האירוע."

noa-ofir-1815

כמה מילים על בבקה…

"אני חושבת שבבקה מאוד עמלים על הפיכת האירוע למשהו ייחודי, כל החתונות שלהם מיוחדות ושונות.  הם גורמים לכך שהסיפור של הזוג יסופר וכל האורחים ראו ואמרו שנראה שזו החתונה של נועה ואופיר! הכל הרגיש מאוד שלנו וזה בעצם המהות של בבקה, הם יוצרים את החוויה המדויקת לזוג".

נועה הכלה שלנו מתחזקת בלוג מדליק במיוחד, בו תוכלו למצוא הרבה רשימות, רעיונות וקפה קר:)

לבלוג: לחצו כאן!

לתמונות נוספות של אלכסיי קודריק המוכשר: לחצו כאן

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)