55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה קטנה בטבע – זה כל הקסם

אם החלטתם לקיים חתונה קטנה בטבע כנראה שאתם בדרך הנכונה להפקת אירוע מיוחד, מרגש ואיכותי.

למעשה, רוב האנשים בישראל מאסו בחתונות הגדולות והממוסחרות, בהן מרגישים בעיקר שהייתם כבר בחתונה הזו, אבל עם חתן וכלה אחרים. חתונה קטנה בטבע מאפשרת לכם באמת ובתמים לחגוג עם אהוביכם, באופן בו אתם רוצים לקיים את היום המיוחד שסובב סביב חגיגות האהבה שלכם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כיצד יש להפיק באופן נכון חתונה, גם אם היא קטנה. 

לקריאה מעמיקה יותר על חתונה בטבע היכנסו למאמר שכתבנו כאן.

להמון רעיונות שונים של חתונה בטבע >>

חתונה בטבע – למה זה רעיון נהדר?

חתונה קטנה בטבע יכולה להיות פשוט פנטסטית, גם אם לא מדובר במדבר או בצפון הארץ, אלא חתונת טבע במרכז. יחד עם זאת, תהליך התכנון יכול להיות דיי מתיש. יש כל כך הרבה דברים לחשוב עליהם ולדאוג לגביהם – החל ממזג האוויר וכלה בחיות וברעשים השונים שהטבע מספק לנו.

חתונה בטבע במרכז

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור מקום. חשוב מאוד לבחור במקום בו אכן מותר לקיים חתונה, ולא בשמורת טבע בה אסור להפיק אירועים כאלה. יכול להיות כי אתם מאוד אוהבים את מעיין עין פרת, למשל, אבל האמת היא שמדובר בשמורת טבע בה אסור לקיים אירועים.

תחשבו על האורחים

חשוב מאוד לשים את האורחים במרכז תשומת הלב שלכם, ולוודא כי בכל צעד ושעל נוח ונעים להם. כך למשל, אם חם מדי בחוץ, חשוב לשים מאווררים ניידים. אם קר מדי, חשוב לחמם בצורה כלשהי. אם חשוך מדי – חשוב להתקין תאורה מתאימה, ואם יש יותר מדי רוח – צריך לשים חוצצים בהתאם. כל הפתרונות זמינים ובהישג יד, ועם קצת יצירתיות – ניתן לארגן אחלה אווירה בכל מזג אוויר בטבע, בלי הפקות מורכבות מדי. המפתח בעת התכנון הוא לזכור שחוץ מהמוזיקה והאוכל, יש עוד גורמים שיכולים לגרום לאורחים להרגיש נעים ובנוח.

חיסכון אינו דבר שיש להתבייש בו

אם החלטתם להפיק חתונה בטבע במרכז, סביר להניח שלמרכיב החיסכון הייתה משמעות מסויימת עבורכם. זה בסדר גמור, ולעתים ניתן לחסוך אף יותר במקומות בהם לא חשבתם – כך למשל, אם במקום בר, תרכשו את המשקאות בעצמכם, הדבר יעזור להוזיל עלויות. כמו כן, במקום מלצרים, אולי עדיף הגשה עצמית.

התכוננו למזג האוויר

הדבר החשוב ביותר בחתונה קטנה בטבע הוא התכוננות למזג האוויר. באופן כללי, בישראל אין יותר מדי מה לדאוג משום שמזג האוויר פה יחסית יציב ונוח רוב ימות השנה. לעומת זאת, אם אתם מתחתנים בעונות המעבר, אתם עשויים להיתקל בגשם, בקור וברוחות חזקות. חשוב להתכונן למקרים כאלה ולדעת כיצד תגיבו כאשר הם יתרחשו.

תמיד צריך לחשוב מראש על מה יכול לקרות ולהיות מוכנים עם פתרונות. אתם רוצים שלכם ולאורחים יהיה כיף ותוכלו לחגוג בלי להתלונן על החום או הקור, שבאמת תהיה אווירה נעימה באירוע.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)