55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

חתונה בטבע בשרון – הקסם מתחיל פה

מה צריך לדעת לפני תכנון חתונת טבע?

חתונה בטבע יכולה להיות דבר קסום דווקא בימים שהכל מתמסחר והופך לבנאלי.

חתונה בטבע שמזכירה ימים קדומים יותר, הופכת למצרך מבוקש, בעיקר שמדובר בחתונה בטבע בשרון, עם מזג אוויר קסום, אווירת יער מכושפת, מוזיקה שמכניסה את כולם למסתוריות היער, ואירוע ייחודי ובלתי נשכח. אז איך עושים זאת נכון? רמז: הכל טמון בתכנון נכון.

חשבו על הפנטזיה שלכם

יש לכם פנטזיה לחתונה בטבע, בשרון, ביער ליד ירושלים, ליד בית בכפר סבא, או בכל מקום אחר במרכז? אל תתפשרו! לכו עם הפנטזיה שלכם עד הסוף ואל תוותרו על המיקום שלכם.

הפקת אירועי קונספט

חתונה אפשר לקיים בכל מקום עם האמצעים הנכונים. את הפשרות תוכלו לעשות אחר כך בדברים כמו: כמות המוזמנים, מספר המצלמות שתרצו לאירוע, בחירה של להקה או DJ, ועוד. אבל מיקום הוא מאד חשוב והכרחי.

התחילו בתכנון נכון

שאתם מתכננים חתונה בטבע יש לחשוב על הכל: על תאורה, הגברה, הבאת שולחנות וכסאות לאירוע, מפות ומפיות, כוסות, סכו"ם ולתכנן את כל הפרטים הקטנים והגדולים.

חברות רבות להפקות חתונות בטבע יעשו בשבילכם את כל העבודה כך שאתם תצטרכו רק לגשת ולבחור את שמלת הכלה ובגד החתן.

טטאינה ויבגני2

מזג אוויר

מזג אוויר בחתונה בטבע הוא גורם מכריע. חשוב להבין שבחתונה שתתקיים במזג אוויר חם מידי תזדקקו לכמויות גדולות של מאווררים במקום. אם תחליטו לקיים חתונה בטבע בשרון בימי החורף יש סיכוי שתזקקו לאוהל או פטריות חימום כדי לחמם את האורחים שלכם. ולכן לחתונה כזאת על מנת להפוך אותה לקלה יותר לתכנון חשוב להתאימה לחודשים האביב, והסתיו.

אירוע זולה

חתונות בטבע – אירוע ייחודי

חתונות בטבע נחשבות כיום לאירוע ייחודי ומושקע. אם תבחרו חברה נכונה ותוסיפו את ההערות והנגיעות האישיות שלהם כמו גם הבקשות שלכם, תוכלו להפיק חתונה מרהיבה, שתכלול: תפאורה טבעית מעורבת בנגיעות עיצוב מרהיבות, יערות ונופים קסומים שיהוו חלק מהאירוע שלכם.

עוד תוכלו לתכנן חתונה ייחודית עם אווירה ואוכל כפרי שישתלב נהדר עם הנוף, אוויר צלול לצד מעוף פרפרים טבעי, שילוב של אורחים מכל סוג וגיל שייהנו מאירוע ייחודי וערב בלתי נשכח.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)