55555555555555555555
חתונה בטבע

להגשים חלום בטבע

איך מפיקים אירועים בטבע?

אלוהים ברא את השמים והארץ, צייר לנו פרחים נדירים, עצים נשגבים, שמש אצילה ועננים מבוישים. אין ספק כי מדובר בקסם הפליאה, אותו חשוב שנברך בכל בוקר ואם אפשר גם נחגוג בו את החיים! מה יותר טבעי מאשר לנצור את אהבתכם בתוך הטבע הפראי? לחלוק את השמחה יחד עם החברים והמשפחה כשאתם עומדים בין השמיים לבין הארץ ללא גורם מתווך! הצוות של בבקה אוהב במיוחד אירועים בטבע, כי זו קרקע מצוינת ליצירתיות וערבול חושים ללא גבולות.   השטח הפתוח מאפשר לנו ללכת רחוק, ליצור מחלל ריק לונה פארק למבוגרים או כפר של שבט אינדיאני, להעתיק את הטרופיות של הוואי לאדמת ארץ ישראל ולהגשים לכם את החלומות הפרועים ביותר.

Emma & Ofer by Liron Erel 0023

מישהו חיפש מפיק?

הפקת אירועים בטבע מצריכה תכנון מושכל, ארגון יעיל והפקה בשטח יצירתית ומקורית. במידה ויש לכם את הג'וק המתאים, אתם יכולים להפיק את החתונה שלכם אפילו בשומקום, באמצע היער! אך קחו בחשבון שבדרך יהיו הרבה מכשולים והתלבטויות, כמו איתור המקום הנכון, הפיכת השטח הטבעי למקום ראוי לאירוח, הוצאת האישורים הרלוונטיים, תיאום עם ספקים פנויים, הקמה בטיחותית של תפאורה, תאורה וסאונד, יצירת מקורות חשמל ועוד. היתרון בעבודה עם מפיקים ומארגני אירועים מקצועיים מתבטא בניסיון ונראה כי ככל שהזמן עובר, נולדים רעיונות חדשים ומקוריים. אחרי מספר שנים לא מבוטלות בתחום האירועים, יצרנו קשרים עם אינספור ספקים שהפכו להיות לא פחות מחברים, מה שמקל עלינו במציאת הספקים הטובים ביותר בכל תחום עבור החתונות שלכם.

חתונת פאר בוילה פרטית

מקום מושלם ליצירת חוויות

כשאנחנו מפיקים אירוע בטבע, ההפקה מתחילה כבר מרגע התכנון, בו אנחנו מקשיבים ללקוחות ומאגדים יחד קונספט שמשלב את החזון של הזוג ואת הניסיון שלנו. בכדי שאתם תוכלו להיות רגועים לפני האירוע שלכם, במהלכו ואחריו, אנחנו ניקח את המושכות לידיים, נדאג להיצמד לתקציב ולמנוע מכם פשיטת רגל, נביא לידי ביטוי את הרצונות שלכם ונעצב אירוע שיתאים לאופי הזוגיות שלכם. הטבע הוא המקום המושלם ליצור בו חוויות, להתאחד עם היקרים לכם ולהישבע לעולמים.

חברת הפקת חתונות בספארי

חולמים על חתונה בטבע? כנסו לכאן והשאירו פרטים, אנחנו כבר נדאג לכל השאר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)