55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בטבע בצפון

מתכננים להתחתן בטבע הצפוני? תנו לנו להגשים לכם חלום...

בשעה טובה הגיע היום המאושר בחייכם. וכמו כל ישראלי אמיתי הצפון קרץ לכם עוד מההתחלה. לצפון אופי מיוחד ומאפיין שאי אפשר לפספס ואי אפשר להרגיש בשום מקום אחר בארץ לכן חתונה בטבע בצפון היא חתונה שאפשר לחוות אך ורק בצפון ולא בשום מקום אחר.

איך זה ירגיש? והאם זה שווה את המרחק?

את התחושות אותם תרצו להרגיש בסוג חתונה כזה רק אתם ואנחנו נוכל לבנות יחדיו, לכן צריך לעבוד בשיתוף פעולה מרבי ובחופש יצירה לשני הצדדים וכאן נמצאת התשובה לשאלה האם זה שווה את המרחק, וזה בהחלט שווה כל ק"מ.

מעצבי אירועים

ראשית, לצפון יש את הטבע הפראי המאפיין שלו ששום מקום מתיימר או משתדל בארץ ינסה לחכות לא יצליח. הריחות הם שונים והקצב הוא אחר לגמרי ומרגישים זאת תוך כדי נסיעה צפונה. דבר נוסף הוא שאם אתם בחרתם לחגוג חתונה בטבע אז כנראה שהקסם עוד נמצא בתוככם ואתם מבינים שאת ריח האיקליפטוסים תוכלו להריח רק שם.

עד כמה זה אפשרי לקיים חתונה בטבע בצפון?

אצלנו ב"בבקה" הכול אפשרי. כל חלום הופך למציאות וכל מכשול הופך לאתגר. מבחינתנו חתונה בטבע בצפון היא ההארדקור של החתונות החופשיות. בחתונה כזו אנו מוצאים מקום לביטוי מכל הבחינות ובכל הנוגע לעניינים הטכניים אנא מכם אל תדאגו, השאירו לנו להתמודד עם הבעיה.

5

אם המרחק הוא דבר שמאוד מדאיג אתכם ואת האורחים שלכם גם לזה נוכל למצוא פיתרון ובכל הנוגע לנוחות אותה אתם רוצים לחוש יחד עם הטבע יש לנו תשובה לכל בעיה. בחירת לוקיישן יציב, עיצוב אווירה פסטורלית וצפונית, שילוב האוכל יחד עם ריחות הטבע הגליליים והאופי אותו אתם תרצו לתת באירוע הם מנת חלקינו.

bebke-Q-1154

"בבקה" היא חברת הפקות אירועים כבר שנים רבות שהצליחה להראות לדור המתחתנים החדש שחתונה אפשר לחגוג איפה שרק רוצים, כל מה שצריך זה ראש פתוח, אהבה בלב ורעיונות בלי סוף. לכל חתונה שלנו יש סיפור שמתחיל ונגמר בחיוך רחב, כל חתונה שלנו נחקקת בלב האורחים לנצח ומשאירה טעם וניחוח שמאוד אופייניים לזוג המאושר.

מאמרים דומים שיכולים לעניין אתכם:

מבולבלים? לא בטוחים איך ממשיכים מכאן? צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לסייע!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)