55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה באולם סגור או בגן פתוח?

הדילמה הנצחית של עולם החתונות: בחוץ או בפנים? אנחנו נעשה לכם סדר בדברים...

השלב הראשון בהפקת חתונה הוא החלטה על מיקום האירוע. האם עדיף לערוך את חתונת החלומות שלכם בתוך אולם סגור, או שמא גן אירועים פתוח יתאים יותר? התשובות לשאלות הללו אינן חד משמעיות, ותלויות למעשה במספר גורמים ומאפיינים חשובים.

חשוב לדעת שיש יתרונות וחסרונות לכל אפשרות, וכדאי להכירם על מנת לקבל החלטה מושכלת ונבונה. על מנת לעזור לכם להגיע להחלטה המתאימה ביותר עבורכם, אספנו עבורכם את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

יתרונות של חתונה באולם

ראשית, אין בעיות של מזג אוויר. זהו יתרון רציני, משום שאינכם צריכים לדאוג לנושא הזה ולבעיות שעלולות לצוץ בעקבותיו. אתם כמובן שולטים על הטמפרטורה באולם, וזה יתרון גדול כאשר מגיעים לשלב הריקודים וההשתוללויות על הרחבה.

שנית, אפשרויות רבות יותר לעיצוב האולם. למעשה, אין הגבלות, ואתם יכולים ורשאים לעצב את האולם כרצונכם.

חתונה באולם

חסרונות של חתונה באולם

אולם הוא מקום קטן יותר מאשר גן אירועים, ולכן המקום העומד לרשותכם יהיה מוגבל. אם אתם מתכננים חתונה גדולה במיוחד, זו יכולה להיות בעיה. בכל מקרה, חשוב שתוודאו מראש מה הגבלת המקום באולם שבחרתם.

כמו כן, יכול להיות שאולמות מסויימים יתקשו לעמוד בדרישות הלוגיסטיות שתציבו בפניהם, כגון סידור השולחנות, מיקום רחבת הריקודים וכדומה.

יתרונות של חתונה בחוץ

קודם כל, האווירה. יש ערבים בהם כל כך נעים להיות בחוץ, הכוכבים זורחים, הירח בוהק, והתוצאה היא אווירה מיוחדת ורומנטית. כמובן שאפשר לעצב את הגן כך שיעזור לאווירה להיות כפי שאתם רוצים.

בנוסף לכך, סביבת הטבע תמיד מרשימה אנשים, והם נוטים להיות משוחררים יותר ושמחים יותר בחוץ. זה משהו שבהחלט חשוב כאשר חושבים על אורחי החתונה. לשימושכם, כתבנו מדריך על חתונה בחוץ.

אוהל

חסרונות של חתונה בחוץ

אתם תהיו תלויים במזג האוויר, ויתכן כי תידרשו להוצאות נוספות על מנת להתגבר עליו – כגון אוהל למקרה של גשם, וחימום נייד למקרה שקר מדי.

כמו כן, בחוץ אינכם מבודדים מרעשים חיצוניים – אמבולנסים, מכוניות, ציפורים ומטוסים. אתם צריכים להיות מוכנים שהרעש הכי לא מתאים יגיע ברגע הכי לא מתאים.

מבולבלים?

אם אתם עדיין לא סגורים על סגנון החתונה המועדף עליכם, תוכלו לקבל השראה מגלריית החתונות שלנו שאולי תפתח לכם את הראש לרעיונות חדשים. אם תרצו להתייעץ – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)