55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בשטח

תשכחו מכל מה שידעתם על חתונות - להתחתן בשטח זה הדבר!

לא כל הזוגות מעוניינים בחתונה באולם אירועים סטנדרטי. ישנם זוגות שמעדיפים להפיק חתונה בשטח, זהו רעיון מבורך ביותר. אם תשימו לב למספר דגשים חשובים, צפוי לכם אירוע נהדר, מיוחד במינו, מקורי, ובעיקר – אירוע בו האורחים שלכם ייהנו מאוד. המאמר הזה יעזור לכם להפיק חתונה בשטח באופן מוצלח יותר, חלק יותר, ומשמח יותר.

חתונה בשטח

מילת המפתח – תכנון

כל הפקה של אירוע, בין אם חתונה בטבע ובין אם לא, דורשת תכנון מוקדם, אולם הפקת חתונה בשטח דורשת זאת שבעתיים. השטח הפתוח מציב בפניכם הרבה בעיות ומגבלות, עליהן ניתן להתגבר בקלות באמצעות תכנון נכון. עליכם לרדת לפרטים הקטנים ביותר, ולחשוב על כל רגע ורגע בחתונה שלכם מספר חודשים מראש. חשוב מאוד כי האירוע שלכם יהיה בטיחותי, נוח ונעים לכולם. על מנת להשיג זאת, לעתים תצטרכו לפנות למקצוענים אשר מתמחים בהפקת חתונות בשטח. הם יוכלו להציג בפניכם אלטרנטיבות ופתרונות רבים, ואתם תצטרכו רק לבחור.

אקזוטי, אבל לא אקזוטי מדי

אנשים אוהבים הפתעות וריגושים, אבל במידה מסויימת. אל תנסו להפתיע אותם בכל צעד ושלב, משום שזה עלול להימאס עליהם. יכול להיות שהפתעתם אותם מספיק עם בחירת מיקום האירוע, ולכן אולי אפשר לוותר על הפרחת היונים, הזיקוקים וכדומה. בקיצור, עשו את הכל במידה ובטוב טעם, ואל תגזימו בשום אופן.

האורחים שלכם במרכז

כאשר אתם מתכננים חתונה בשטח, שימו את האורחים שלכם במרכז. וודאו כי יהיה להם נוח, נעים, חמים, קריר, וכי בכל שלב אתם יודעים כיצד הם מרגישים. חשוב כי תדעו להתמודד עם האתגרים השונים שהשטח מציב, ושתדעו כיצד להתגבר עליהם לטובת הנוחות וההנאה של האורחים שלכם.

חתונה בשטח ירוק

זה שטח, לא אולם אירועים

בסופו של דבר חשוב כי תבינו כי תמיד יהיו דברים לא צפויים בשטח, כמו רעשים של חיות דווקא כשיש שקט בחופה, או רוחות חזקות דווקא כאשר אתם נואמים. למרות שתכנון קפדני יכול להקל מאוד על הבעיות האלו, תמיד יהיו דברים בלתי צפויים. תקבלו אותם בברכה, בצחוק, בקלילות. תזכרו שדברים לא צפויים הם הנזכרים ביותר, זו החתונה שלכם- אל תבזבזו אותה על לכעוס ולהתבאס מדברים שאתם לא יכולים לשלוט בהם.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)