55555555555555555555
חתונה בטבע

איך עורכים חתונה בחוץ כמו שצריך?

חתונה בחוץ זה רעיון מקסים, אבל גם את זה צריך לדעת איך עושים!

אם החלטתם לערוך חתונה בחוץ, הידד לכם! חתונות שנערכות בחוץ הן רומנטיות ויפות. עם זאת, הן לא קלות כמו שהם עשויים להראות. חתונות האלו מגיעות עם אזהרות ומלכודות נוספות, אבל אם תקשיבו לעצות הבאות, תוכלו להיות בטוחים שתהנו ביום החתונה שלכם.

תנו לאורחים שלכם להיות רגועים – כל חתונה המתקיימת בטבע חשופה יותר לרחשי מזג האוויר. תבדקו מה מזג האוויר צפוי להיות בשעה ביום ובחודש בשנה של החתונה שלך בחוץ. יום שמשי וחם? אל תשאירו את האורחים שלכם להתבשל בחוץ – הורו למלצרים לחלק לאורחים בקבוקי מים קרים מדי פעם. אל תשכחו לספק לאורחים שלכם קרם הגנה. לימים חמים מאוד, מומלץ לחשוב על שכירת מאווררים חשמליים גדולים ו/או שמשייה החוסמת את אור השמש. טיפים נוספים לחתונת קיץ ניתן למצוא כאן.

סעודה בחוץ

דאגו לתכנית גיבוי –  מה תעשו במקרה ויירד גשם? מומלץ למצוא מקום אידיאלי בחוץ שנמצא בקרבת מקום מקורה, בו ניתן יהיה להמשיך את האירוע במקרה של גשם. רבים בוחרים לקיים את הטקס שלהם בחוץ ואת קבלת הפנים באולם. בעת צרה, ניתן להעביר את השולחנות לחלק המקורה של האולם במהלך הטקס.

היו מוכנים לרוח – תכנית רבות לחתונות בחוץ נכשלות בעקבות רוחות קשות. הימנעו מבדים קלים בשמלה של הכלה ושמלות השושבינות. דאגו שמעצב השיער ידע שהחתונה נערכת בחוץ, כך שיתאים את התסרוקת שתעמוד בתנאי רוח, שלא תיראי כאילו יצאת הרגע מ"הישרדות"!

חתן וכלה על רקע טבע

האם כל אחד יכול לשמוע? אם לדוגמא החלטתם להתחתן על חוף הים, מומלץ להשכיר מערכת רמקולים ומקרופונים מקצועים שתאפשר לכל האורחים לשמוע כראוי את הטקס, עם כל הכבוד לרעש הרומנטי של הגלים המתנפצים.

קישוטים – אחד הבונוסים של חתונה בחוץ הוא היופי הטבעי שמסביב, זה מפחית את הצורך שלכם לקשט. אבל עדיין צריך לעשות קצת עבודה. מומלץ לבקר בלוקיישן המיועד בשבוע שלפני החתונה שלכם כדי לוודא שהדשא מכוסח, האדמה גרופה, ואין מכשולים שונים שיפריעו לאורחים שלכם.

קישוטים בחתונה - מוסיפים לאווירה

קישוטים בחתונה – מוסיפים לאווירה

דאגו לאוכל מעולה – האם יש לקייטרינג שלכם ניסיון בתכנון תפריטים של חתונות? ודאו שהם מתכננים דברים שיהיו עמידים בתנאים של החוץ, כגון חום או קור, רוחות וכו'. הימנע מדברים כמו סלטי מיונז או מאכלים שחייבים להגיש קר.

אל תשאירו את האורחים שלכם יבשים – אחרי הגשת האלכוהול, שקלו הגשת מגוון רחב של לימונדה, תה ופונצ'ים. תדאגו שיהיה שפע של קרח ומים נגישים לכולם. בנוסף, מומלץ לדאוג למשקאות קלילים ומרעננים בימים חמים.

אוכל ושתייה בחתונה בחוץ

דברים מעופפים מציקים– הקפידו להפעיל בחוץ תכשיר כלשהו נגד יתושים ומעופפים כך שהאורחים שלכם לא יהיו עסוקים כל הערב ביתושים שיעופפו סביבם.

הנה באה השמש – מומלץ לתזמן את החתונה שלכם לשקיעה, כדי שהאורחים שלך יוכלו לראות את הכלה זורקת את זר הפרחים, ולא יסתנוורו מאור השמש. חתונות בחוץ צריכות להיות מתוזמנות לשקיעה כדי שהשמש לא תהיה בעיניהם של האורחים.

אם כל זה נשמע לכם מגניב אבל אתם לא רואים את עצמכם מתחילים לארגן את כל הדברים, פנו אלינו ונדאג לארגן לכם חתונה שלא אתם ולא האורחים שלכם ראו כמוה! היכנסו לגלריית החתונות שלנו כדי להבין על מה אנחנו מדברים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)