55555555555555555555
חתונה בטבע, עיצוב והפקת אירועים

הכנת שטח לאירועים בטבע

כמה דברים חשובים שצריך לדעת לפני תכנון אירוע בטבע...

רבות כבר דובר על אירועים בטבע וכל מי שהשתתף באירוע בטבע יודע שזו חוויה יוצאת דופן. אך לפני שמגיע הערב המיוחל יש לעשות הרבה הכנות בשביל לקיים את האירוע ללא שיבושים והפרעות.

אמנם הטבע הוא התפאורה של האירוע שלכם, אך על מנת להפוך חלקת טבע למקום מתאים לקיום אירועים בטבע יש לעשות הרבה עבודות הכנה ולוגיסטיקה. לכן, הכנו לכם רשימת דברים לחתונה. לטבע בפני עצמו יש יופי רב אך חסרים עוד הרבה דברים בשביל לספק לאורחים שלכם את הנוחות הראויה. כאשר רוצים לארגן אירוע בטבע כמו חתונה בטבע, עוד לפני שמתחילים בהכנות יש להשיג את האישורים המתאימים לקיום האירוע, קרי רשויות מקומיות, משטרה, שירותי הצלה, הקרן הקיימת וכו'.

IMG_1921

לצורך קיום האירוע תצטרכו להכין את השטח בשביל למקום עליו שולחנות מעוצבים, רחבת ריקודים, חופה או דברים אחרים בהתאם לאופי האירוע. לא כל שטח מתאים לקיום אירוע כפי שהוא, לפעמים יש צורך בניקוי השטח, גיזום צמחיה, הזזת אבנים, יישור קרקע ועוד. כמובן שלא בכל מקום מותר לנו לגעת בשטח אבל זוהי הייתה הסיבה שבגללה המלצתי להתחיל בהשגת כל האישורים הדרושים. אל תשכחו גם את נושא החנייה, אירוע של 200 מוזמנים לדוגמה מצריך חנייה לעשרות כלי רכב. צריך לחשוב על זה ולוודא שהאזור גם כולל מגרש המתאים לחניית רכבים ודרכי גישה.

Collages3

אז מבחינת רשימת דברים לחתונה – לצורך קיום האירוע תצטרכו חשמל, ברוב המקרים תצטרכו גנרטור. החשמל משמש למערכות התאורה, המוסיקה ועל מערכת חשמלית שתעשו בה שימוש במהלך האירוע. כאשר מדובר באירוע עם משתתפים רבים ומערכות שונות הצורכות חשמל יש לתכנן היטב. ראשית כל יש צורך לחשב איזה הספק אתם צריכים מהגנרטור על מנת שהוא יוכל לתפעל את כל המערכות (מומלץ גם גנרטור לגיבוי). יש לתכנן בצורה מסודרת היכן ימוקם הגנרטור על מנת שלא יפריע ושלא יהווה סכנה, יש לתכנן היכן יעברו קווי החשמל.

במקביל להכנת המערכת החשמלית יש לתכנן את מערכת התאורה; זכרו מדובר באירוע בטבע ובדרך כלל אין בו שום תאורה בלילה. עליכם לדאוג לתאורה עבור האורחים בשולחנות, ברחבת הריקודים וגם בדרכי הגישה ומגרש החנייה. יש לתכן היטב מערכת זו ולפרוש אותה לפני האירוע. אל תשכחו שיש צורך באנשי מקצוע מתאימים ויש לעשות ניסוי כלים לפני האירוע.

Bebke 1276

בשלב האחרון יש לדאוג לציוד עצמו וזוהי רשימה מאוד ארוכה הכוללת דברים כמו שולחנות, כיסאות, כלי אוכל, שולחנות בופה, מחצלות, ציוד של תקליטנים ועוד הרבה דברים אחרים. אמנם זהו השלב האחרון אך אל תחשבו שכאן מסתיימת העבודה. בסיום האירוע יש לדאוג לפירוק הציוד וניקיון האזור. שימו לב שבמקרים רבים הרשויות מבקשות שייק פיקדון למקרה שהשארתם את האזור מלוכלך.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)