55555555555555555555
עיצוב חתונות

חתונה בסגנון פרובנס

כל הטיפים לחתונת פרובנס מוצלחת...

 

כאשר אתם חושבים על פרובנס, אותו אזור יפהפה ומיוחד בדרום צרפת, אתם חושבים על זיתים, שדות, והרבה מאוד שפע ומרחב. בפרובנס נולד גם סגנון של עיצוב פנים פופולרי ואהוב במיוחד בכל רחבי העולם. סגנון זה כולל בעיקר רוגע ושלווה. זהו סגנון אשר נעים וקל מאוד לעיניים, אך גם יעיל מאוד ופרקטי במיוחד. הבסיס לסגנון פרובנס הוא שימוש בעץ כפרי ובמאפיינים כפריים בכל הזדמנות אפשרית, וגווני הצבעים הנפוצים בסגנון זה הם גוונים שונים של עץ כפרי, כגון צהוב, בז', אדום, כחול ואפילו לבן.

חתונה בסגנון פרובנס היא חתונה עם סטייל. מדובר בחתונה ברמה גבוהה מאוד, אך גם חתונה אשר מחוברת מאוד לאדמה, לחומרי הגלם השונים ולשורשים. לא מדובר בחתונה אשר מנותקת מן המציאות, אלא להיפך, בחתונה אשר מכבדת את האדם ואת השילוב היפה שלו בתוך הטבע ובתוך המרחב הכפרי. לכן, חשוב מאוד להקפיד על העיצוב ועל החומרים השונים בהם משתמשים. למשל, יש להשתמש בעיקר בעץ, אך גם קרמיקה וברזל מחושל יכולים להתאים בלי בעיה לעיצוב הכללי. כמו כן, מומלץ לעשות שימוש בהרבה מאוד קש, כגון קש פזור או קש קלוע לסלים, ובספות כבדות ובריהוט כבד באופן כללי.

סגנון העיצוב אשר נולד בפרובנס הוא בהחלט אחד מן הסגנונות המיוחדים ביותר שבאו לעולם. זה נכון בכל תחום בו תבחרו – בבית, במטבח, בגינה, וגם בחתונה. אם אנחנו מדברים על עריכת חתונה בסגנון פרובנס, הרי שיש להשתמש בהרבה אביזרים אשר קשורים לחבל הארץ הזה, כגון מיכלים גדולים לאחסון של אוכל (דגנים ותבלינים, למשל), במפיות בד צבעוניות ומעוטרות, ובהרבה מאוד אביזרים מעץ (כגון ספסלים, תיבות וכדומה).

חתונה בסגנון פרובנס

גם השימוש בצבעים חשוב ביותר, וחשוב להשתמש בצבעים תואמים, אך גם בצבעים אשר מתאימים לדרום צרפת ולאזורים כפריים בכלל. מדובר בהרבה צבעים בהירים, תוך העדפת גווני פסטל וצבעים מאופקים יותר. מדובר בגוונים שונים של לבן חלב, בז', זית, קצת גלים, לבנדר וצהוב. השילוב בין הצבעים האלה אמור לסמל את המרחבים ואת כרי הדשא הגדולים של דרום צרפת.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)