55555555555555555555
הפקת חתונה

וביום השביעי שבת וינשא

חתונה ביום שבת, מציאות, לא פיקציה

"וביום השביעי שבת וינפש" הוא ציטוט שמוביל אותנו כל החיים וברוב המקרים עושה לנו רק טוב, אז אם כבר לנפוש וליהנות אז למה לא להתחתן? חתונה ביום שבת, מושג חדש בעולם האירועים, דרך מקורית למפגש איכותי בין חברים ובני משפחה ביום הרגוע ביותר של השבוע. במידה וגם אתם כמהים ליצור זיכרונות ביום כה מיוחד, ישנן מספר אופציות שיש לבחון:

קודם מתחתנים, אחר כך חוגגים

אין ספק כי יום שבת זה יום מושלם, בלי פקקים, בלי לחץ ובלי המוניות, כך שזה ישתלם גם לכם וגם לאורחים (במידה והם לא מאלה ששומרים שבת). האופציה הזו מאפשרת לכם לערוך את טקס הנישואים ביום חול, באווירה רגועה ומצומצמת אם בבית הכנסת, במסעדה או בכל מקום אינטימי אחר שתבחרו. אל החגיגה תגיעו שכבר שניכם מצוידים בטבעות ובכתובה, כך שהלחץ הגדול יהיה מאחוריכם וכל מה שנותר הוא לחגוג עם היקרים לכם, במסיבת חתונה איכותית, של מוסיקה אוכל והרבה שלווה.

858

קודם אוכלים, אחר כך מתחתנים

האופציה הזו מאוד תלויה ברב שאמור לקדש אתכם, מאחר שחגיגה שכוללת אוכל ביום שבת, מצריכה מכם לבחור מקום לא כשר שמארח גם בשבת, אלא כן החלטתם לערוך את האירוע בחצר של הבית. כמו כן, לא כל רב יסכים לקדש אתכם בתוך גבולותיו של המקום הלא כשר, כלומר כזה שאין בו תעודת כשרות, אך במידה והתברכתם ברב זורם שיכול להתגמש עבורכם, זכיתם! תוכלו לערוך את החתונה במהלך השבת ולהזמין את הרב לאחר צאת השבת בכדי לקדש אתכם תחת החופה.

29

בר רפאלי ליום אחד

האופציה הזו מתאימה רק לאמיצים שבניכם, מאחר וזו אופציה מעט יקרה מהרגיל, הלוא היא נושאת את שמה של הבחורה שהצליחה לסגור את שמי השמים עבור החתונה שלה! אז אם אתם כל כך רוצים להתחתן ביום שבת, תשכירו חדרים נאים בבית מלון יוקרתי, תחגגו תחת החופה ביום שישי לפני כניסת שבת ותמשיכו את החגיגות במהלך כל סוף השבוע, כך תוכלו לקוות שכל החיים שלכם ייראו כמו חופשה מפנקת כזו.

6 (1)

כל אופציה שתבחרו תהיה האופציה הטובה ביותר שתאפשר לכם גם ליהנות מהחתונה ולא רק להכריז עליה. הצוות של בבקה יעזור לכם להגשים גם את החלום הזה למציאות, יחד עם טובי הספקים בארץ ובעזרת המון יצירתיות ומעוז ! רק תלחצו כאן!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)