55555555555555555555
הפקת חתונה

היא אמרה כן! אז איפה מתחתנים?

חמישה קריטריונים, לבחירת מיקום לאירוע, שכדאי לכם לזכור!

הצעת נישואין היא ללא ספק רגע נורא מרגש, אך יחד עם זאת פתח להמון בלבולים וסיעור מוחות. אחרי הכן הבלתי מעורער, אתם מתחילים לחשוב על מקומות מיוחדים, כאלו שיהיה בהם מספיק קסם, שיעשו לכם ולאורחים שלכם חם בלב. כשבוחרים מקום מיוחד לאירועים, חשוב להתייחס למספר קריטריונים, שלטעמנו מחייבים התייחסות!

Collages7

מיקום גיאוגרפי

ייתכן כי ישנם מקומות קסומים בהם חלמתם לערוך את מסיבת החתונה שלכם, אך רחוק מהעין קרוב אל הלב, לצערכם הם ממוקמים הרחק הרחק. אומנם, חשוב שתבטאו את החלומות שלכם באירוע המרגש, אך שימו את האגואיסטיות בצד ותחשבו מעט על האורחים. כל עוד המיקום שבחרתם נמצא במרחק של כשעה מרוב המוזמנים, מתקבל על הדעת.

חיבור טבעי

אתם יכולים לחפש אחר המיקום המושלם במשך חודשים, אך בסופו של דבר להבין כי זה היה ממש מתחת לאף, המקום הטבעי ביותר לערוך בו את החתונה שלכם, הבית! זה המקום בו אנחנו מרגישים הכי בנוח, בטוחים בעצמנו ושלמים. יחד עם הצוות הכישרוני של בבקה, תוכלו ליצור מרחב טבעי, קסום וחמים שייצור עבורכם זיכרונות נהדרים לחיים.

תקציב

מומלץ שתקבעו מראש את התקציב, כך שלא תהיו מופתעים יום אחרי החתונה ותאלצו לשבור את החסכונות. צוות ההפקה שלנו מתנהל לפי התקציב שבחרתם, בבחירת הספקים, האלמנטים שישמשו לעיצוב וכן לכל פריט ולו הקטן ביותר, שיככב באירוע.

מספר המוזמנים

אופי החתונה יכול להשתנות בין רגע, תלוי בכמות המוזמנים שלכם! אין ספק כי יש הבדל בין חתונה של 500 אנשים לבין חתונה של 200, זה מתבטא באופציות לבחירת המיקום, באווירה ובאיכות. כמובן שעבורנו השמיים הם הגבול ובמידה ותרצו להזמין את כל המשפחה המורחבת, אנחנו נברך על כך ונפיק עבורכם חתונה משפחתית וגם איכותית!

עונות השנה

לכל עונה יש את הייחוד שלה וכפי שהקיץ מביא עמו צבע טרופי, החורף מזמין כפריות טבעית עם צבעים חמים. תלוי בכם מה העונה בה אתם רוצים להתחתן ובהתאם לכך המיקום יכול להשתנות, בים, בשדה, בחצר של ההורים או בתוך בית הכנסת.

שני ואור מהצלם1

בחירת המיקום מהווה צעד חשוב ומשמעותי, על כן השאירו את הפזיזות בצד, תבדקו היטב לפחות שלושה מקומות ובחרו את המקום אליו התחברתם מכל הבחינות!

זקוקים לעזרה בבחירה, בתכנון, בהפקה ובניהול? צרו קשר ונשמח לעזור!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)