55555555555555555555
כללי

בייביסיטר לילדים במהלך האירוע – הכירו את Sittercall

מהיום יש מי שידאג לילדים שלכם בזמן שאתם מבלים באירוע...

זוכרת איך חלמת על היום הזה מאז שהיית ילדה? זוכרת איך הפלגת בדמיונות שלך לגבי השמלה, הפרחים, האוכל וכל מה שהופך את האירוע למיוחד?

זוכר איך התרגשת כשהלכת לקנות את הטבעת? איך הרגשת כשהסתכלת עליה והבנת שהיא תהיה האחת? האחת שתעמוד איתך מתחת לחופה ומשם תמשיך איתך לכל החיים?

אז דמיינו לעצמכם שהיום בו החלומות שלה פוגשים את שלו הגיע. את כבר בחרת את השמלה ואתה בחרת את השושבין, את בחרת את הנעליים הכי נוחות ואתה כבר יודע שהחברים הכינו הפתעה ואפילו קצת מתרגש. בחרתם אולם, דיג'יי, צלם ואפילו כמה הפתעות שאתם שומרים בשרוול, הזמנתם את כל קרובי המשפחה, החברים מהעבודה, מהבית, מהצבא וכאלה שגיליתם באמצע הדרך ואז נתקלתם בשאלות- "מה עושים עם סיוון? הרי היא עם הקטן" "ואיך ניסים יגיע? אשתו בחו"ל והם בדיוק ילדו תאומים", "והאחות של הכלה ילדה לא מזמן ילדה בכורה, היא כנראה תצטרך לשמור עליה לאורך כל המאורע".

כולנו רוצים שילדינו יהנו באירוע ושהיקרים לנו יוכלו לשמוח איתנו מבלי לפחד על שעות השינה או התעסוקה של הקטנים ויוכלו להקדיש את היום המיוחד הזה רק לכם, לזוג הטרי.

אז תרשו לי לספר לכם, מהיום, לא צריך לבחור בין השניים. מהיום, יש מי ששומר על הילדים במהלך האירוע שלכם, יש מי שדואג לשלווה שלכם, לבטחון הילדים ולאירוע שיעבור ללא דאגות כלל.

סיטר קול קיימת רק בשבילכם, בשביל שתוכלו למצות את היום הזה עד תום ולהרגיש שאתם עושים זאת עם כל מי שיקר ללבכם.

אנחנו כאן בשביל לספק את הבייביסיטר המנוסה, האחראית והחמה שתהיה לאורך כל האירוע ותשכיח מכם את הדאגות בשביל שתוכלו להנות, לשמוח ולבלות.

לאתר סיטר קול ליחצו

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)