55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה, הפקת חתונה, עיצוב והפקת אירועים

איך מפיקים אירועים קטנים ומושקעים?

רוצים אירוע קטן אך חושבים בגדול? בואו ותראו איך עושים את זה

הפקת אירוע קטן הוא לא בהכרח פשוט יותר. קטן הוא לא פחות מורכב, הפקת אירועים קטנים היא לא שונה מהותית מהפקת אירועים גדולים, המורכבות היא זהה בשני המקרים, השוני העיקרי הוא כמות האנשים.

מה ההבדל בין הפקת אירועים קטנים לגדולים?

אירוע כמו כל אירוע דורש את הדברים הבסיסיים שלו, כמו: כיבוד ואירוח נדיב, תפאורה ועיצוב שולחנות ישיבה, תכנון מהלך האירוע באופן תקין, קבלת אורחים, מוסיקה לכל צורותיה, ובעלי אירוע שמחים ומסופקים.

סלט טבעוני

לכן הפקת אירוע קטן משתתפים אינו שונה כלל מהפקת אירוע גדול משתתפים, ההבדל הוא שכמות נותני השירות באותו הערב יכולה להכפיל את עצמה וכמובן המחיר בהתאם. בכל אירוע צריכה להיות הקפדה על הדברים הנכונים לפי דרישות בעל האירוע גדול כקטן.

מאידך יכול להיות כי דווקא באירוע קטן המורכבות היא שונה, הכול צריך להיות פחות המוני, היחס וההגשה צריכים להיות אינטימיים ואולי המוסיקה צריכה להיות משפחתית. כאשר בוחרים סגנון באירוע קטן הוא יכול לבוא לידי ביטוי יותר באופן האישי, לבעלי השמחה יש קשר ישיר יותר עם האורחים וגם המחוות יכולות להיות הרבה יותר צנועות. המקום ליצירתיות הוא שונה ובכלל אינו מוגבל. אין זה הופך את האירוע לפחות מסורבל, אלא צריך לדעת לשים את הדגש על הדברים הנכונים.

BEBKE (113)

אירועים קטנים אצלנו ב"בבקה"

אירוע כמו כל אירוע אצלנו שמור בלב בזכות העבודה הקשה והיצירתיות שבחרנו להפגין. בכל הנוגע לאירוע קטן אז ההתחברות היא הרבה יותר אינטימית, גם מול בעלי השמחה וגם מול הקרובים והאורחים. האפשרות לספק מענה אישי בתחושה שמתאימה את האירוע היא לפעמים מעט בעייתית, אך כאשר מדובר על אירוע עם מעט משתתפים אז הנגישות היא יותר אפשרית.

BEBKE (33)

בנוסף קחו בחשבון את כל ההכנות האינטנסיביות אותם תצטרכו לעבור או לחסוך מעצמכם אם תבחרו בנו. מעבר לפרטים הטכניים שניתנים לפיתרון מבחינתנו ב"בבקה" בכל אירוע יש גם את המקום היצירתי שגם כלכלית מתאפשר יותר באירועים קטנים, וכל זאת כמובן עם שיתוף פעולה של בעלי השמחה. האירועים הקטנים משמחים אותנו ונותנים לנו להרגיש את התחושה המשפחתית החמימה והמחבקת.

למידע נוסף הפקת חתונה קטנה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)