55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה

חתונה קטנה במרכז

להתחתן במרכז הארץ, אבל בקטנה

הרבה זוגות חולמים על חתונה קטנה ואינטימית שרק האנשים שבאמת חשובים להם יהיו בה. מהי חתונה קטנה? האם מדובר בעשרים מוזמנים? חמישים מוזמנים? מאה מוזמנים? כמובן שאין תשובה חד משמעית, אבל בישראל נהוג לחשוב כי מתחת ל-200 מוזמנים החתונה היא חתונה קטנה.

בעבר כתבנו מדריך בנושא זה: 10 סיבות לעשות חתונה קטנה

ארגון שולחן בחתונה קטנה

מי שמחפש לעשות חתונה קטנה במרכז – סביר להניח שרוצה מצד אחד אירוע קטן ואינטימי ומצד שני אירוע במיקום מרכזי ונגיש שיהיה נוח להרבה אנשים להגיע אליו. מה שיותר משפיע על ההגדרה של חתונה קטנה היא ההתנהלות של האירוע. באופן כללי, חתונות קטנות מתנהלות ובנויות באופן אחר מאשר חתונות רגילות וגדולות יותר. לרוב בחתונה קטנה יותר ניתן להעביר את האישיות האמתית של הזוג, את ההוקרה שלהם לאנשים האהובים שהגיעו לחגוג עימם ואת הערכים והאמונות המיוחדים שלהם.

הנה מספר טיפים לתכנון חתונה קטנה מוצלחת ואיכותית:

אל תתייחסו לביקורת

נכון, רוב ההורים פשוט רוצים שהילדים שלהם יתחתנו, ומבחינתם אפשר לעשות את הטקס גם על מדרגות הרבנות אבל, כאשר מגיע הרגע האמיתי העניינים משתנים קצת. כל אמא לפתע רוצה להיות כוכבת קולנוע וכל אבא רוצה להזמין את כל החברים שאי פעם שיחק איתם שש בש.

חתונה קטנה במרכז בערב

כפי שאתם מבינים, במצב כזה אתם צפויים להרבה ביקורת לאחר שתודיעו על החלטתכם לערוך חתונה קטנה. תלוי כמובן באופי של ההורים והמשפחה, אבל ניתן לצפות לקצת קונטרות ותגובות שליליות. תזכרו כי הן מגיעות מאנשים שיש להם כוונות טובות, אבל פשוט מקובעים על התבנית הרגילה והמוכרת לחתונות של ימינו. היו גאים בכך שאתם רוצים לעשות משהו מיוחד משלכם, ואל תתייחסו לביקורות השליליות ברצינות רבה מדי. בשנייה שהם יראו ויבינו כמה יותר מקום חתונה קטנה מאפשרת לתמרון והבעה אמיתית של האופי שלכם- יהיה שינוי בגישה שלהם.

שימו לב ליתרונות

חתונה קטנה מאפשרת לכם הרבה יותר גמישות בכל הקשור להפקת האירוע והטקס. כך למשך, הרבה יותר קל לערוך חתונה בטבע עבור 150 אנשים, מאשר אותה חתונה בדיוק רק עבור 500 איש.

אל תשכחו שגמישות היא שם המשחק. דרושים הרבה פחות לוגיסטיקה וכאבי ראש על מנת לארגן חתונה קטנה במקומות לא שגרתיים או בגן אירועים קטן. בנוסף, זה גם הרבה יותר זול, דבר אשר יאפשר לכם להשקיע יותר באורחים שלכם ולפנק אותם. באופן דומה, תוכלו לעצב את החתונה באופן אישי יותר, ולשים יותר דגש על הדברים שחשובים לכם.

נדלקתם על הרעיון ורוצים לארגן חתונה קטנה במרכז אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? בואו ניפגש ונדבר על זה!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)