55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה, הפקת חתונה

חתונה עד 200 איש, עדיף או לא?

אם תכננתם חתונה קטנה ואינטימית המאמר הבא הוא בשבילכם

השאלה האמיתית והנכונה היא לא האם עדיף לקיים חתונה כזו או לא, אלא האם אתם רוצים חתונה כזו? כי אנחנו ב"בבקה" יכולים לגרום לחתונה שלכם להראות חתונה של 500 איש כשמגיעים רק 200.

חתונה אינטימית שונה מחתונה גדולה?

בהחלט, ולאו דווקא לרעה. אם אתם זוג שמעדיף לשמור את הרגע המיוחד שלכם עם האנשים הקרובים בלבד אז חתונה עד 200 איש יכולה לסגור לכם את הפינה. יחד עם זאת ככל שהחתונה קטנה יותר ככה צריך לשים לב יותר לפרטים הקטנים. באווירה אינטימית ומצומצמת רוב האנשים מכירים אחד את השני ולכן חשוב לבחור מקום לא גדול מידי על מנת שיאפשר לכולם לתקשר ולא להתפזר בתוך חלל עצום שאמור להכיל כמות גדולה של אנשים. גם אם החתונה היא בטבע וגם אם היא במקום סגור הגדרת המקום היא השיקול הראשון שצריך להילקח בחשבון. תיחום ועיצוב האירוע ממקם את המוזמנים ומאפשר להם באירוע קטן שכזה לחוות בדיוק את מה שהחתן והכלה רצו להעביר.

אירועים מיוחדים

מעבר לזה, חשוב לדאוג לאותם הדברים שדואגים להם בחתונה רבת מוזמנים וכל זאת ועוד תוך כדי הקפדה על אוכל טעים, הגשה נעימה, עיצוב שולחנות וחופה, מוסיקה תואמת ואטרקציות שונות שתבחרו לקחת.

איך שמים דגש על האווירה המצומצמת?

ישנן דרכים שונות לבטא את האינטימיות אותה הזוג המאושר רוצים להביע בחתונתם. חתונה קטנה מאפשרת אווירה משפחתית, היכרות קרובה יותר של כל נוכחים במקום ולכן העיצוב יכול ללכת למחוזות מעט שונים. כמו ישיבה על הקרקע, יותר נוחה ומשפחתית, אוכל אותנטי וביתי על ידי חברות קייטרינג מתאימות, שירותי הגשה פחות רשמיים, אפילו עד ללבוש הנוח והמשוחרר שירגיע את האווירה.

חתונה בסגנון איטלקי

אנחנו ב"בבקה" יודעים להכיר את החתן והכלה עד לפרטים הקטנים. ההיכרות הראשונית עוזרת לנו להבין מה סגנון ואופי המוזמנים ועל ידי כך לעזור להם לעצב את חתונת חלומותיהם בדרך שתהיה נכונה להם בלבד. בחתונה עד 200 איש קטנה כגדולה אין גבול ליצירתיות ולכן אם זו החתונה המיועדת שלכם אל דאגה, אנו נדע לאפיין לכם אווירה, טעם וסגנון בדיוק כמו שתרצו.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)