55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בוילה

חתונה קטנה בחורף

הפקת חתונה בחורף

חתונה קטנה בחורף זו לא מילה גיסה, לעיתים אף הרבה יותר מהנה, יפה ושלא לאמור רומנטית. הקיץ גדוש ועמוס בחתונות, אך לאו דווקא בגלל שהחורף הוא זמן לא נוח, אלא מאחר שהרוב חוששים מהגשם, במיוחד כשהם רוצים לערוך את החתונה שלהם בשטח הפתוח.

בתור מפיקי אירועים וחתונות, יש לנו את הכלים אות הניסיון להתמודד גם עם מזג אוויר מרדני, ככה שאין מה להלחץ
גם ככה החורף בארץ הוא לכמה חודשים בלבד.

בכדי לערוך חתונה קטנה בחורף ולא לחשוש שהחופה שלכם תיספג במים וכך גם אתם והאורחים, ניתן לקחת בחשבון גם את הגשם ולבנות אוהל מיוחד לאירועים, כזה שיאפשר לכם להרגיש חמים, נעים ורומנטי.

Bebke Capture 5

חתונה קטנה בחורף יכולה להיות גם בשטח הפתוח אם זה מה שחלמתם עליו, נוכל להראות לכם מגוון גדול של אירועים שערכנו בחורף, אפילו בימים מאוד גשומים, אך זה רק אוסיף נופח מרתק וחווייתי לאווירה.

במידה ותבחרו תקופה גשומה, כאמור ניתן להקים אוהל, או מאידך לערוך את החתונה במקום סגור אם אופציה לערוך את החופה תחת כיפת השמיים במידה ומזג האוויר יאפשר.

חתונה קטנה בוילה יוקרתית או בגלריה מדליקה אלו רק שתי אופציות מתוך מבחר גדול של אפשרויות, שיוכלו לאפשר לכם לערוך את האירוע עליו חלמתם, כן גם בחורף.

אומנם יש לקיץ את היתרונות שלו, אבל בחורף בחורף יש המון יתרונות, תהיו בטוחים שאף אחד מהאורחים שלכם לא יישב על הכיסא, כולם ירצו להתחמם ברחבת הריקודים.

החורף הוא זמן רומנטי של התכרבלות, מה שיבטיח לכם זמן של אהבה, חוויה אינטימית עם חברים ובני משפחה שיכולה להסתיים עם כוס שוקו חם מסביב למדורה.

כשאנחנו יושבים על הלקוח לשיחה ראשונית, זה לא משנה אם הוא רוצה אירוע קיץ או חורף, לפני הכול אנחנו מקשיבים לחלומות שלו, לרצונות שלו ולקונספט שהוא מבקש ליצור, משם השמיים הם הגבול, אם בחורף, בסתיו, באביב או בקיץ.

אל תנסו להתאים את עצמכם לאירוע שלכם, אנחנו נתאים את האירוע אליכם. בשביל זה אנחנו כאן.

לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)