55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בטבע בדרום

נופי הדרום פורסים בפניכם אופציות רבות לחתונה - במדבר, בהרים ואפילו על שפת הים!

חתונה בטבע הופכת מיום ליום לנחלתם של זוגות רבים שרוצים לארגן חתונה טבעית, ייחודית ובלתי נשכחת.

הפקת חתונות בטבע זוהי אחת מהמומחיות הגדולות אצלנו בבבקה, ויש לנו נסיון רב של הפקת חתונות בטבע בכל הארץ. חתונה בדרום מאפשרת לנו לארגן חתונה גם בחודשי הקיץ בערבים הנעימים וגם בחודשי החורף שבהם בדרום לא קר כמו בשאר חלקי הארץ ובכך ליהנות מהנופים המדהימים שמציע החלק המרהיב של ארץ ישראל.

נוף דרומי

מקומות לחתונה בטבע בדרום

כאשר אנו מחפשים לוקיישן לחתונה בדרום אנחנו מחפשים מקום קסום ומרהיב, ולדרום יש מגוון מקומות מסוג זה ביניהם: מדבר יהודה, קיבוצים בדרך לאילת, מצפה רמון, ואזורי ים המלח.

כדי למצוא מקום מושלם חשוב להיעזר במפיק חתונות שיכול למצוא מקום טוב שיאושר גם על ידי רשות שמורות הטבע והגנים.

איך מארגנים חתונה בטבע?

אם בחרתם לארגן חתונה בדרום, בטבע למשל, חשוב שתיקחו בחשבון את כל המשתנים לחתונה טובה שתוכלו גם אתם וגם האורחים שלכם ליהנות בה.

עוד חשוב לבחור במקום לא מרוחק מידי אך עדיין מבודד, לבחור בלוקיישן מישורי יחסית בו ניתן להקים חופה ומקום לשולחנות וריקודים, כדאי לדאוג לקייטרינג ייחודי שיכול לספק לכם מלצרים, שולחנות וכלי הגשה ואוכל, בר מקורי עם ברמנים, עיצוב מקסים של המקום אותו תוכלו לתכנן בעצמכם – דבר כיפי ומדהים בעיקר שמדובר בחתונה בטבע.

בנוסף חשוב לארגן חופת חברים – אלמנט שמשתלב מדהים עם חתונה מסוג זה ולוודא כי במקום יהיה חשמל שיסופק על ידי גנרטורים.

חתונות בטבע באזורים נוספים בארץ:

חברת הפקה לחתונה בטבע

זוגות רבים מרגישים כי מלבד הלחץ של החתונה, לארגן ולהפיק חתונה מסוג זה הינו דבר מעט קשה ולכן הם בוחרים להיעזר בשירותים של חברות להפקת חתונות.

כאמור, חברת bebke היא חברה המתמחה בהפקת אירועים בטבע בכל האזורים בארץ. בהפקת החתונה אנו דואגים לכל הפרטים: למציאת המיקום, לאבטחה, לאישורים הנכונים, לקייטרינג האיכותי, לבר היוקרתי, לתאורה, להסעות, לניהול ההפקה, לשולחנות המעוצבים, לקונספט, לחניה, לשירותים, לאוהל בחורף, למדורות לחימום האורחים במידה וצריך – לרישיונות ולכל הפרטים הקטנים לחתונה גדולה מהחיים!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)