55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים

חתונת סטריט פוד

קונספט חדש של חתונות - סטריד פוד. אז מה זה אומר בעצם?

אין ספק כי כל אחד מעוניין להרים את החתונה המקורית והיפה ביותר בהם אורחיו היו אי פעם. כיום, בתחום החתונות, מאוד קשה עד כמעט בלתי אפשרי לעשות משהו חדש ומרענן, אותו האורחים מעולם לא ראו לפני כן, כזה שיותיר את החתונה שלכם בלתי נשכחת לעד.

אנו, ב"בבקה", מתמחים בהפקת אירועים חתונות ייחודיות, בעיצובים ובנושאים משתנים. חתונת "סטריט פוד", למשל, הינה חתונה בסגנון ייחודי, כזה שהאורחים שלכם ודאי לא נחשפו אליו לפני. הרי לפניכם כמה פרטים.

משקאות בחתונה

מהו סטריט פוד?

סטריט פוד, או בתרגום חופשי – אוכל רחוב, הינו סגנון מכירת אוכל ברחוב בדוכנים. באופן זה, אנשים יכולים להסתובב בין הדוכנים השונים, ולבחור את האוכל הטעים והמתאים להם ביותר. לרוב, סטריט פוד נמכר במסגרת ירידים או אירועים מיוחדים, בהם, בנוסף לאוכל, קיימות מסביב שלל אטרקציות מהם יכולים האנשים המסתובבים באיזור ליהנות.

סטריט פוד וחתונה

בחתונות קונבנציונאליות, קיימת קבלת פנים בה יכולים האורחים להסתובב ולטעום מדוכני האוכל השונים. לאחר מכן, עוברים האורחים לאולם בו מוגש להם האוכל. חתונת סטריט פוד, לעומת זאת, מציעה לאורחים להסתובב בין דוכני האוכל השונים במהלך כל הערב ולטעום מכל הבא ליד, מבלי שיצטרכו לבחור מנה ספציפית או לשבת באולם.

באופן זה, ניתן לקיים אטרקציות שונות סביב לדוכנים, ולאפשר לאורחים ליהנות מחוויה המשלבת אוכל ופעילויות שונות יחד. מדובר בפורמט נוח במיוחד, שכן האורחים יכולים לאכול עד שבעה, ואם אוכל מסויים אינו מוצא חן בעיניהם – הם יכולים לנסות אוכל בדוכן אחר. באופן זה ובניגוד לחתונות הקונבנציונאליות, כל אורח יכול לבחור את האוכל הטעים והמתאים ביותר עבורו.

כיצד ניתן להפיק חתונת סטריט פוד?

הפקת חתונה, מורכבת או פשוטה ככל שתהיה, אין משימה קלה. לכן, רצוי להיעזר באנשים מקצועיים, שיודעים כיצד לארגן את החתונה באופן הפשוט והטוב ביותר. אנו, ב"בבקה", נוכל לארגן לכם חתונת סטריט פוד מיוחדת במינה. אנו נדאג לכל מה שדרוש – החל במוזיקה ובדוכדנים שיוקמו במקום האירוע, ועד לקייטרינג, להגברה ולכל מה שנדרש לצורך קיום חתונת חלומותיכם. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)